Raashtram PBF
Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath Q163nkp
Raashtram PBF
Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath  Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath Empty02.04.15 17:40


Wywiad
Kim są/byli twoi rodzice?

Nie znane są losy moje, nie znane też miejsce narodzin. Czy nigdy nie dane mi było poznać takową miłość? Czy może w ogromie tej miłości wydarta zostałam z rąk kochających. Składam więc ręce ku niebu i błagam o łaskawe oko Bogini...”
~ Fragmenty Pierwszej Kroniki Własnej

Jak lubisz spędzać wolny czas?
W murach Wielkiej Biblioteki lub swoim małym prywatnym laboratorium alchemicznym. Często także, na łonie natury.
Co myślisz o innych rasach?
Co stworzyli bogowie i ziemia wydała, nigdy od początku złe być nie mogło.
Do czego aspirujesz?
Tak naprawdę nie wiem, moim życiem wiecznie włada los. Zawsze chciałam na swój sposób być szczęśliwa, ale do tej pory istoty tego szczęścia nie odnalazłam. Jakimś początkiem tego, mogła być prawda o mojej rodzinie, poznanie ich.
Co myślisz o wielkim wybuchu w Szarej Fortecy?
Czasami coś musi się skończyć, czasami coś trzeba zniszczyć, by móc budować na nowo. Jeśli taka była wola bogów, nie mi oceniać komu żyć, a komu umierać.
Jaki masz stosunek do religii swego ludu? Jaki ma wpływ na twe życie?
Wierzę, jednak nie ślepo, podążam, jednak nie błądzę.
Gdzie się urodziłeś?
Gdyby dane było mi to wiedzieć.
Czy masz jakieś ulubione miejsca?
Las, biblioteka, mój dom. Wszędzie, gdzie moge zaznać spokój. Chociaż me serce jest gdzieś daleko w domu, którego nigdzy nie znałam.
Kim chciałeś być w młodości?
Kiedy byłam dzieckiem, marzyłam tylko o tym by uciec, umrzeć, albo po prostu zniknąć. Kim chciałam być? Ja nawet nie wiedziałam kim jestem.
Czy jakieś ważne wydarzenia miały wpływ na twoje życie?
Było ich wiele. Zabranie od rodziny, wychowanie przez zwykłą kurwę. Chłopiec, który pomógł mi przeżyć na ulicy i kobieta, która umieściła mnie w przytułku. Zamieszkanie z przyszywaną rodziną, czy uratowanie mnie przed atakiem wilków. Zawsze zasttanawiałam się kim jest mój wybawca.
Czy pobierałeś jakieś nauki? Jeżeli tak, to gdzie? Kto cię uczył?
Tak naprawdę wszystkiego nauczuli mnie przyszywani rodzice, kronikarz i felczerka. Pół swojego życia spędziłam w Wielkiej Bibliotece i przeczytałam setki ksiąg i zwojów. Kilka lat uczyłam się także prywanie pod okiem sztukmistrzów, historyków i kronikarzy.
Czy masz przedmiot o znaczeniu sentymentalnym?
Medalion w kształcie jaskółki, jedyna rzecz jaka pozostała mi po mojej rodzinie.
Jaki jest twój stosunek do mocy i kryształów? Jaką rolę odgrywa w twoim życiu?
Potrafię używać przedmiotów, które takowe w sobie posiadają.
Co myślisz o polityce swego ludu? Co byś zmienił?
Prawdziwe życie, a polityka nie mają nic wspólnego. Kto patrzy się na bliźniego, kiedy na jego stole jest syto? Poptrzebujemy mądrych władców, ale władza zabija każdego.
Czy masz jakiś szczególny stosunek do osób wysoko w hierarchii lub pewnych zawodów?
Kto oddycha tym samym powietrzem i stompa po tej samej ziemi może być mi nie równy?
Czy masz jakieś ulubione potrawy? Jakie?
Uwielbiam płynny miód. Za młodu głód patrzył w moje oczy, więc teraz nie jestem wybredna.
Czy masz jakieś charakterystyczne powiedzonko?
Nie zabijaj tego, czym sama jesteś, nie patrz z góry na nikogo, kto równym Tobie sie zrodził.

Techniczne
Czy zgadzasz się na wypadki postaci?
Tak
Czy zgadzasz się na "ostre" Wtyki Mistrza Gry?
Tak
Czy wyrażasz zgodę na śmiertelność postaci?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Cieni?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Gethów?
Tak

Utajnione










Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath  Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath Empty04.04.15 11:27

Kroniki - Elrilminya'giliath

Maj 6500r. Nowej Ery


Czasami słowo dom, może mieć tak wiele znaczeń. Od dawna zastanawiałam się, czym jest dla mnie i czy już go odnalazłam, albo czy kiedykolwiek odnajdę. Pewnie nie, pobożne życzenie dla kogoś, kto z losem zawsze miał na przekór. Ma przeszłość, jest niczym kotwica w moim sercu, która zatrzymuje mnie w miejscu. Pozwól mi zapomnieć, o tym kim byłam, jeśli nie chcesz pomóc mi w mojej własnej udręce. Pozwól mi stać się kimś, kim będę.
W połowie roku opuściłam na chwilę me dawne strony i ruszyłam do innej strefy. Chociaż oficjalnym powodem mojej wyprawy było poszukiwanie składników alchemicznych, to tak naprawdę prawdy szukałam nieco dalej. Musiałam zabrać ze sobą tego wrednego kocura, który od kilku miesięcy nie odstępuje mnie na krok. Jak zwykle musiał wpaść w kłopoty. Na szczęście pomógł mi pewien medyk, którego znalazłam w jego przybytku.


Gracze: Jason River
Miejsce: Metropolis :: Centrum Miasa :: Gabinet medyczny "Doctor Who"
Czas: Maj, wieczór - późny wieczór.
Stan: Zakończona
Podsumowanie: Aeris poznała medyka


Wróciłam do Swojej Stref. Avalon to miejsce, z którym przeżyłam dóbre i  najgorsze chwilę mojego życia. Poznałam cudownych i strasznych ludzi, poznałam ludzi,  którzy zmienili moje życie na zawsze. Wróciłam do ukochanej biblioteki. Zapachu książek i tuszu jest dla mnie niczym perfumy różane dla was. Tego dnia przechodziłam się ulicami miast,  towarzyszył mi mój przyjaciel, biały kot.


Gracze: Thranduil Sindar
Miejsce: Avalon :: Miasto Główne :: Podniebny most
Czas: Maj, popołudnie.
Stan: Trwa
Podsumowanie: Aeris poznała swojego wybawcę sprzed lat. Jest z jednej strony szczęśliwa, a z drugiej lekko zaskoczona jego osobą. Rozstali się w pokojowych stosunkach, a kobieta w głębi duszy ma nadzieję na kolejne spotkanie z Szlachetnym. Dowiedziała się także, że wspominał też coś o planach dotyczących nowych Władców i przyszłych ich wyborów.










Ostatnio zmieniony przez Aeris Edhellad dnia 11.04.15 13:08, w całości zmieniany 7 razy
Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Re: Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath  Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath Empty06.04.15 19:23

Eventy, nagrody itp.


Konkury:
+5 Monet za konkurs



Bilans: 7 monety


Eventy

Aeris bierze udział w swojej pierwszej misji. Ma opisać zwierzę, które do tej pory nikt nie zdołał zidentyfikować.




Sponsored content
PisanieTemat: Re: Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath  Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath Empty

Aeris - Kroniki Elrilminya'giliath

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Aeris
» Aeris Edhellad
» Ekwipunek Aeris
» Poczta Aeris
» Aeris Edhellad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.