Raashtram PBF
 

Share|

Strome zbocza

Ethlinn Calae
Ethlinn CalaeSzlachetna
Liczba postów : 156
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Strome zbocza  01.04.15 21:15Wśród najwyższych gór w strefie Helu znajdują się niezwykle niebezpieczne zbocza. Powiada się że w większości są tak strome, iż aż niemal pionowe. Jak można się domyślić droga na górę jest niezwykle ciężka,a dodatkowo utrudniana niezwykle silnymi wiatrami bocznymi, jednakowoż jest parę półek skalnych, na których zmęczony podróżnik może trochę odpocząć. Niestety wypoczynek niekoniecznie będzie bezpieczny, gdyż w tych warunkach żyje też parę groźnych zwierząt.
~Magnus De Mertio
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 718
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Strome zbocza  04.03.19 10:57Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 142
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Strome zbocza  18.03.19 20:07

Suriel... nie był do końca pewny jak się zjawił na Helu. Na pewno miał tam jakieś ważne rzeczy do zrobienia, biznesy, miksturki i inne zioła, jak to miał w zwyczaju. Nie wiedział również co sprawiło, że zjawił się na stromych zboczach, ale uznał, że najprawdopodobniej gonił za Senpaiem, który w dzikim szale zaczął lecieć w ich stronę. Cherub z lekkim niepokojem rozglądał się dookoła i nerwowo miętolił skrawki koszuli.
- Sen! Wracamy! - zawołał już nieco podirytowany i szukając wzrokiem białego ptaszora, w końcu poderwał głowę. Czasem sobie żartował, że Senpai był gołębiem na zioła, ale... ale okazało się, że to była prawda. Gołąb siedział sobie obok roślinki na skalnej półce, do której nijak Suriel mógł się wspiąć. Skrzydlaty westchnął i tupnął nogą.
- No ty chyba sobie jaja teraz robisz! - zawołał, ale po chwili stwierdził, że mówienie czegoś takiego do ptaka... no cóż, no nie do końca. Oparł dłonie na biodrach i rozejrzał się dookoła. Nie ma mowy, że będzie się wspinał.
- Sen chodź, tu jest niebezpiecznie! - zawołał ponownie, ale gołąb tylko przekręcił łepetynkę i zaczął kręcić się wokół roślinki. Suriel nie miał wyboru.
Z głęboką irytacją rozciągnął skrzydła niczym kot o poranku i dbając o to, by nie wzbić się podczas silnego wiatru, miał zamiar podlecieć do kwiatuszka i swojego pupila. Chciał przy tym uważać na wszystkie skalne półki i ostre kanty, by uniknąć złych scenariuszy.
"(...) Nie pomoże nikt nikomu.
Ślady twoje śnieg zaprószył,
Żal się w śniegu zawieruszył(...)"
- B.L.

Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 718
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Strome zbocza  22.03.19 20:56


Wiatr niestety raz cichł, a raz się zrywał. W końcu rzucił tobą o kamienną ścianę i wbił cię w nią - na szczęście nie na tyle mocno byś coś sobie zrobił.
Złapałeś się wystających skał. Byłeś teraz jakieś trzy metry nad ziemią... do ziółka jeszcze z półtora metra, może mniej. Wydzisz sporo wystających kamieni, a wiatr wyraźnie oszczędza cię, gdy przylegasz do ściany skalnej.


Rzut k6 na precyzję (+0 / względnie +1 za opis gracza)


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia 22.03.19 21:06, w całości zmieniany 2 razy
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1566
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Strome zbocza  22.03.19 20:56

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut Kostką


'Mini-Powodzenie k6' :
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Strome zbocza  

Strome zbocza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Hel :: Ogniste Stepy-