Raashtram PBF
Mały wąwóz - Page 8 Q163nkp
Raashtram PBF
Mały wąwóz - Page 8 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Mały wąwóz

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Ethlinn Calae
Ethlinn CalaeSzlachetna
Liczba postów : 156
PisanieTemat: Mały wąwóz  Mały wąwóz - Page 8 Empty01.04.15 17:52

First topic message reminder :




Niezbyt wyróżniająca się na tle Pradawnej Puszczy okolica, będąca jednym z tych kuszących do spaceru miejsc, a jednak niekoniecznie obiecujących wędrowcom bezpieczeństwo. Nie da się stwierdzić, jakie przygody tu czekają, poza dosyć prawdopodobną obecnością ludożerców. Głodnych ludożerców.
~Astraea Neventhile

RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
AutorWiadomość
PisanieTemat: Re: Mały wąwóz  Mały wąwóz - Page 8 Empty17.03.19 20:11

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut Kostką


#1 'Mini-Powodzenie k6' :
Mały wąwóz - Page 8 YGl9PjR

--------------------------------

#2 'Mini-Powodzenie k6' :
Mały wąwóz - Page 8 Oy5hUTV

--------------------------------

#3 'Mini-Powodzenie k6' :
Mały wąwóz - Page 8 YGl9PjR Mały wąwóz - Page 8 FHyGsoA Mały wąwóz - Page 8 Oy5hUTV
Alruna Schalledel
Alruna SchalledelMityczna
Liczba postów : 68
PisanieTemat: Re: Mały wąwóz  Mały wąwóz - Page 8 Empty18.03.19 20:23

I to był w końcu moment, w którym odpuściła. Jak nie jeden stwór, na którego widok serce samo podchodziło do gardła, to... kto wie, co się tam w krzakach czaiło?! Mimo wszystko wolała wrócić do domu w jednym kawałku, nawet jeśli tenże "kawałek" był "nadłamany". Niech się to wszystko samo sobą zajmie czy coś... i tak, najwyraźniej, ledwo się jej upiekło i tak. Po co przeciągać strunę i igrać z losem?
Toteż odprowadziła zwierzę spojrzeniem, jakby chcąc się upewnić, że to-to nagle się nie odwróci, zmieniając zdanie i nie napadnie na nią w przypływie swoich zwierzęcych kaprysów. Tak samo ostrożnie, jak tu przydreptała, zaczęła się wycofywać, starając się przy tym nadstawiać uważniej ucha i rejestrować szemraną obecność w krzakach: ot, czas się zwijać i ruszyć z powrotem w swoją stronę.
Wszak była tylko zaklinaczką, nie kimś zdolnym stawać oko w oko z każdym niebezpieczeństwem...
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Mały wąwóz  Mały wąwóz - Page 8 Empty21.03.19 9:22

Mistrz Gry napisał:

Nasłuchując, Alruna kolejny raz mogła się zawieść, bowiem nie usłyszała nic, co by wskazywało na to, że stworzenie postanowiło do niej wrócić. Oprócz cichego szurania gdzieś za krzakami nic się nie zmieniło. Zaczęła się wycofywać i pomimo że nadmierna ostrożność kosztowała ją utratą cennych sekund, tak nic na nią nie wyskoczyło, ani nic jej nie śledziło. Ponadto, nie zrobiła sobie nic więcej. Kostka, choć obolała, nie była skręcona.
W końcu Zaklinaczce udało się odejść w spokoju.

KONIEC WTYKI
Nagroda:
1 moneta

Obrażenia obolała kostka, obdarte dłonie po wywrotce; należy zgłosić tutaj
Dodatkowo możesz zgłosić napotkane stworzenie wzorując się na informacjach, które mogła zaobserwować postać. tutaj


Rzut k6 bez bonusu (niepowodzenie)
Rzut k6 bez bonusu (powodzenie)
Rzut k6 tak/nie
^ Rzut k6  


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia 21.03.19 9:39, w całości zmieniany 2 razy
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Mały wąwóz  Mały wąwóz - Page 8 Empty21.03.19 9:22

The member 'Mistrz Gry' has done the following action : Rzut Kostką


#1 'Mini-Powodzenie k6' :
Mały wąwóz - Page 8 YGl9PjR Mały wąwóz - Page 8 Oy5hUTV

--------------------------------

#2 'Mini-Powodzenie k6' :
Mały wąwóz - Page 8 RGraCLy Mały wąwóz - Page 8 YGl9PjR
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Mały wąwóz  Mały wąwóz - Page 8 Empty

Mały wąwóz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Similar topics

-
» Karczma "Mały Pony" i Stajnie
» Karczma "Mały Pony" szuka Pracowników!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Pradawna Puszcza-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.