Raashtram PBF
Sebastian i jego fanklub Q163nkp
Raashtram PBF
Sebastian i jego fanklub Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Sebastian i jego fanklub

Sebastian Michaelo
Sebastian MichaeloDemon
Liczba postów : 151
PisanieTemat: Sebastian i jego fanklub  Sebastian i jego fanklub Empty30.03.15 16:31

Sebastian Michaelo


POZYTYWNE:
√  Loki Nibelung - Wynajmuje lub współpracuje niekiedy z tym końskim osiłkiem. Jest użyteczna i nie myśli za dużo, więc doskonale mu się przydaje jako tania siła robocza.
√  Penny Gold - Miał pecha, że jeden z jego celów miał przy sobie monety no i jedna z nich była Animatem... Po prostu cudownie, prawda? Teraz jest skazany na tą wesołą duszyczkę, bo przecież nigdy nie wyrzuci pieniędzy.. nawet jeśli mówią!
√  Alexander De Andervell - Ciekawie, a wręcz apetycznie wyglądający cherubek spotkany w karczmie "Pijany Kur". Taki w sam raz do wpisania na listę "schrupać". Ale co z tego wyniknie? Kto wie.
√  imię i nazwisko - opis relacji
NEGATYWNE:
✗  Ethlinn Calae - To tego rodzaju znajomość, w której pełno połamanych żeber, siniaków i ran szarpanych, a jednocześnie swego rodzaju napięcie, pociąganie i intymna atmosfera między dwoma osobnikami, które potwierdza, że z nienawiści do erotyki nie ma dalekiej drogi.
✗  imię i nazwisko - opis relacji
✗  imię i nazwisko - opis relacji
✗  imię i nazwisko - opis relacji
INNE:
-  imię i nazwisko - opis relacji
-  imię i nazwisko - opis relacji
-  imię i nazwisko - opis relacji
-  imię i nazwisko - opis relacji

Sebastian i jego fanklub

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Sebastian Michaelo
» Sebastian Michaelo
» Sebastian Michaelo - Kodeks

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Relacje-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.