Raashtram PBF
Kodeks Shaeli Q163nkp
Raashtram PBF
Kodeks Shaeli Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Kodeks Shaeli

Anonymous
GośćGość
PisanieTemat: Kodeks Shaeli  Kodeks Shaeli Empty30.03.15 14:34


Wywiad
Kim są/byli twoi rodzice?
Nie znam swej "genetycznej" rodziny, jednak od wielu lat jestem przybraną córką byłego doradcy królewskiego, który obecnie szkoli młodych rycerzy (stary, ale jary), oraz szlachcianki, która niestety zmarła przed kilkoma laty.
Jak lubisz spędzać wolny czas?
Jestem pracoholiczką. Większość czasu zajmuje się swoimi pacjentami, a gdy wszyscy maja się dobrze, spaceruję po lasach i dolinach,w  poszukiwaniu ziół. A w takich miejscach... Różne rzeczy potrafią się dziać...
Co myślisz o innych rasach?
Jeśli nie mordują i nie kradną, to nic do nikogo nie mam. Każdy ma prawo żyć, puki innym tego prawa nie odbiera.
Do czego aspirujesz?
Chcę, by pomimo trudnej sytuacji, równowaga została utrzymana. Jeśli więc ktoś znajdzie się w trudnej sytuacji, nie odmówię mu pomocy.
Co myślisz o wielkim wybuchu w Szarej Fortecy?
Nie wiem, dlaczego doszło do tej tragedii, lecz nikt nie cofnie czasu i trzeba robić wszystko, by nie wniknęło z tego powodu coś gorszego.
Jaki masz stosunek do religii swego ludu? Jaki ma wpływ na twe życie?
Nie czczę żadnego boga. Dla mnie jest ważne to, czego doznaję na co dzień, a nie coś odległego. Lecz nie sprzeciwiam się wierze innych.
Gdzie się urodziłeś?
Tego nie jestem do końca pewna. Moje wspomnienia z tamtego okresu, są mgliste.
Czy masz jakieś ulubione miejsca?
Uwielbiam ogród wokół mojego domu. To naprawdę niezwykłe miejsce. Po za tym, lubię również wszelkie lasy i inne tereny związane z naturą.
Kim chciałeś być w młodości?
Nie myślałam o tym. Skupiałam się bardziej na bliższej przyszłości. Nie wybiegałam w przyszłość.
Czy jakieś ważne wydarzenia miały wpływ na twoje życie?
Gdy dołączyłam do ludzkiej rodziny, wówczas, moje życie się unormowało. Stałam się bardziej... Ludzka. Dzięki temu, teraz jestem tym, kim jestem.
Czy pobierałeś jakieś nauki? Jeżeli tak, to gdzie? Kto cię uczył?
Podstaw, uczyłam się od różnych osób. Najpierw od swoich towarzyszy, a później od przybranych rodziców. Natomiast do mojego obecnego zawodu, przygotowywał mnie jeden z medyków z Avalonu.
Czy masz przedmiot o znaczeniu sentymentalnym?
No cóż... Miałam. Była to medalion mojej przybranej matki. Początkowo, miała go otrzymać siostra, jako genetyczna potomkini, lecz odrzuciła ów spadek. Mówiła, że przedmiot jest przeklęty, tak jak wszystko inne, co należało do tej kobiety. Nigdy nie dowiedziałam się, o co dokładnie jej chodziło, lecz wkrótce później, medalion... Wyparował. Dosłownie na moich oczach zmienił się w czarną mgłę i zniknął.
Jaki jest twój stosunek do mocy i kryształów? Jaką rolę odgrywa w twoim życiu?
Mocy kryształów używam rzadko. Potrafią mieć potężna moc, a z taka siłą, trzeba zachować ostrożność. Dlatego, korzystam z nich tylko, gdy nie mam innego wyboru.
Co myślisz o polityce swego ludu? Co byś zmienił?
Wolę się na ten temat zbyt wiele nie wypowiadać. Każdy animat jest inny, każdy przedstawia inny byt, więc i ze znalezieniem wspólnego języka, bywa różnie. To nie wróży dobrze, po stracie naszych dotychczasowych przedstawicieli...
Czy masz jakiś szczególny stosunek do osób wysoko w hierarchii lub pewnych zawodów?
U każdego można znaleźć jakieś minusy, nawet u mnie.
Czy masz jakieś ulubione potrawy? Jakie?
Jadłam tylko dwa razy w moim życiu i... Nic przy tym nie czułam.
Czy masz jakieś charakterystyczne powiedzonko?
Jak ktoś jest wredny, to mu mówię "Idz sprawdzić, czy cię nie ma za drzwiami". A tak ogólnie, to raczej nie mam.

Techniczne
Czy zgadzasz się na wypadki postaci?
Tak
Czy zgadzasz się na "ostre" Wtyki Mistrza Gry?
Tak
Czy wyrażasz zgodę na śmiertelność postaci?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Cieni?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Gethów?
Tak

Utajnione










Kodeks Shaeli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Relacje Shaeli
» Poczta Shaeli
» Ekwipunek Shaeli
» Kodeks Faith
» Kodeks Lucy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.