Raashtram PBF
Wybory Władców Etap 3 Q163nkp
Raashtram PBF
Wybory Władców Etap 3 Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Wybory Władców Etap 3

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty30.03.19 0:00

Wielkie Wybory Etap 3 cz. 1

Czas dokończyć Wybory Władcy Uskrzydlonych.
      ETAP 3 ~ Głosowanie (cz.1)

    1. W tym temacie znajdziecie Prezentacje kandydata.
    2. Każdy user na forum (nie ważne jakiej rasy) oddaje w tym głosowaniu po jednym głosie na każdą rasę! (Głosy z multikont się nie liczą).
    3. Osoby kandydujące nie oddają głosów na kandydatów rasy, do których zgłosiły postać.
    4. Przy głosowaniu wczujcie się w postać danej rasy i pomyślcie jak ona by to odebrała. Możecie wzorować się opisami ras z almanachu.
    5. Rasy, w których jest jeden kandydatach podlegają głosowaniu "Za i Przeciw", czyli nie oddajecie głosu na Postać, a na to czy chcecie by była Władcą, czy nie.
Po zakończeniu tych wyborów będziemy mieć (lub nie) Władczynię Uskrzydlonych. Kandydaci mają prawo rozmyślenia się i zrezygnowania w każdej chwili, nawet po zostaniu wybranymi na Władcę. Przysługuje też prawo zejścia na niższą rangę. Wtedy następuje albo drugie głosowanie, albo wybierana jest kolejna osoba pod względem głosów - o ile takowa istnieje.

LISTA KANDYDATÓW:

Prosimy Głosować!






Ostatnio zmieniony przez Raashtram dnia 01.04.19 19:20, w całości zmieniany 2 razy
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty30.03.19 8:40

Za
Vladimir Tepes
Vladimir TepesWładca Rasy
Liczba postów : 256
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty30.03.19 12:32

Wyjątkowo nie chce mi się rozpisywać, ale to, że jestem ZA chyba wiele mówi Wink
Alruna Schalledel
Alruna SchalledelMityczna
Liczba postów : 68
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty30.03.19 12:50

Za.
Saska Poselin
Saska PoselinWidmo
Liczba postów : 43
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty30.03.19 13:09

Za Smile
Amon Morituri
Amon MorituriWampir
Liczba postów : 35
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty30.03.19 14:45

Przeciw
Eredin Bréacc Glas
Eredin Bréacc GlasSzlachetny
Liczba postów : 53
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty31.03.19 20:04

Jestem Za
Każdego uskrzydlonego urzekłaby taka władczyni
Kiri Mechante
Kiri MechanteWidmo
Liczba postów : 34
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty31.03.19 23:46

Za~
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty05.04.19 19:31

Gratulacje @Mercy Andimond

Zostajesz nowym Władczynią Uskrzydlonych

OTRZYMUJESZ:
nagrody:
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Wybory Władców Etap 3  Wybory Władców Etap 3 Empty

Wybory Władców Etap 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Wielkie Wybory Władców [TRWA Etap 1 - Zgłoszenia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Strefa graczy :: Konkursy-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.