Raashtram PBF
Isabett Mihawk Q163nkp
Raashtram PBF
Isabett Mihawk Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Isabett Mihawk

Isabett Skylar
Isabett SkylarŻona Władcy
Liczba postów : 250
PisanieTemat: Isabett Mihawk  Isabett Mihawk Empty27.03.15 20:05





Isabett Mihawk

Zwierzar Wilka ~ Lykantropy

 
Płeć:
Kobieta
Stan Cywilny:
Panna
Wiek:
20 lat
Zawód:
Myśliwy
Wzrost:
159cm
Grupa:
Wataha Wilków
Zamieszkuje:
W lesie niedaleko Purgatorium
Bogacz:
nie
Wizerunek:
Lily Collins
Charakter:
wesoła X ciekawska X żywiołowa X odważna X w gorącej wodzie kąpana X szczera X dzika X z poczuciem humoru
Zdecydowanie upodobniła się do wilka. Jest bardzo ciekawska oraz odważna.. Pierwsza sprawdzi niebezpieczeństwo w razie, gdy takowe może zagrozić jej rodzinie. Nie przejmuje się ranami i czy innymi obrażeniami, które może zdobyć.. ma w sobie odrobinę z masochistki, bo to ją nawet bawi. Powody do śmiechu i żartów widzi niemal wszędzie. Jest jak energiczne i żywiołowe szczenię, którego wszędzie jest pełno i wszystko chce obwąchać. To zdecydowanie przyjazna, towarzyska i pomocna osóbka, ale miewa swoje gorsze dni, a także działa według własnych przekonań... nie lubi być ograniczana przez władzę itp. Jeśli chodzi o życie uczuciowe to jest bardzo niewinną i nieświadomą wielu jego aspektów istotką.
Umiejętności:
- Nasłuchiwanie
- Mobilność
- Rozbrajanie pułapek/urządzeń
- Zdolności przywódcze
+ Chichy Chód
+ Sztuka przetrwania w dziczy
RASOWE:  Tropienie; Zwiększona: percepcja; Znajomość natury; Przemiana w zwierzę: WILK
Moce:
BRAK
Aparycja:
LUDZKA POSTAĆ: Niska, wysportowana dziewczyna o niezwykle przyjaznej i uśmiechniętej twarzyczce. Ma bardzo ciemne brwi i szare oczy, a jej włosy mają kolor lśniącego w słońcu kasztana. Skórę ma raczej jasną i upstrzoną w niektórych miejscach pieprzykami. Paznokcie zawsze długie i ostre. Ubiera się trochę prowokacyjnie i z rozmachem... Skóry, czerń, podarte lub przykrótkie ubrania. WILCZA POSTAĆ: Puszysty, brązowo-beżowy wilk o długich łapach i smukłym, chociaż dobrze zbudowanym ciele. Jest dość sporych rozmiarów. Szare, ludzkie oczy.


Biografia:
Urodziła się w rodzinie Zwierzarów Wilka, która od pokoleń łączy się tylko z innymi Wilkami. Poniekąd tworzą między sobą więzy - bardzo dalekie, lub mega bliskie - które przypominają rodzinę.. albo raczej Watahę. Od dziecka uczono ją jak się poluje, jak przeżyć w dziczy, a także nazw roślin i słabych punktów zwierząt. W końcu "wyfrunęła z gniazdka". Jej matka mieszka w Purgatorium i ma niewielką tawernę, gdzie gotuje, a mięso dostarcza jej ojciec Is. Z kolei sama dziewczyna przeniosła się do domku dziadków, którzy już nie żyją. Domek jest w lesie, bo to bardziej coś w rodzaju "leśniczówki". Ale nie jest tam częstym gościem. Lubi znikać i wędrować długo do innych miejsc.. Zwłaszcza do Avalonu. Zarabia na życie myślistwem. Większość pieniędzy przesyła rodzinie.
Dodatkowe Informacje:
- ma specyficzne poczucie humoru
- lubi surowe mięso
- nie lubi ubijać zajączków.. bo są urocze
- podobno kiedyś odgryzła rękę jakiemuś kłusownikowi, który prawie postrzelił jej matkę
- lubi pluszowe misie
- nie znosi kotów
- często biega jako wilk
- ubiera się na czarno lub w skóry, nieco kuso i wyzywająco czasami, ale i beztrosko




Isabett Mihawk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Isabett Mihawk
» Poczta Isabett Mihawk
» Isabett i Znajomi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Damskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.