Raashtram PBF
Tasha Elessis Q163nkp
Raashtram PBF
Tasha Elessis Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Tasha Elessis

Tasha Elessis
Tasha ElessisWampirzyca
Liczba postów : 70
PisanieTemat: Tasha Elessis  Tasha Elessis Empty27.03.15 14:45





Tasha Elessis

Daeva ~ Wampiry

 
Płeć:
Kobieta
Stan Cywilny:
Panna
Wiek:
234 lata
Zawód:
Bard
Wzrost:
171cm
Grupa:
-
Zamieszkuje:
Podróżuje
Bogacz:
Nie
Wizerunek:
Charakter:
spokojna X opanowana X pełna gracji X pełna wdzięku X delikatna X czuła X romantyczna X cierpliwa X kryjąca emocje i odczucia
Z racji na swój zawód i umiejętności, Tasha jest dość skrytą kobietą. Jej zachowanie ma na celu nieść ukojenie, spokój i ciepło. Bardzo często zachowuje swoje zdanie lub myśli dla siebie, przełyka upokorzenia czy ręce na pośladu oraz inne niesmaczne zachowania widowni, ukazując jedynie blady cień uśmiechu. Przypomina posąg z marmuru. Piękny, szlachetny, nieco smutny i ogromnie skryty. Nie da się w pełni poznać jej charakteru dopóki nie uda się dostać do jej serca. A nie dopuszcza do niego nikogo.
Umiejętności:
- Piękny głos / Śpiew
- Uwodzenie
- Wielki talent taneczny
- Aktorstwo
RASOWE:
• Przyspieszona regeneracja
• Wyczytanie emocji (i kłamstw)
• Dyplomacja
• Zwiększona: siła
Moce:
- Uspokojenie*
- Paraliżujący Krzyk*
- Słowo Dominacji*
(Kryształ Dźwięku)
Aparycja:
Niezwykle blada cera zroszona leciutkimi piegami na ramionach i dekolcie. Twarz ma tak śnieżnobiałą, że nawet kartka papieru może jej nie dorównać. Lekko złotawe, piwne oczy o pionowych źrenicach są jakby wyzbyte emocji i uczuć, niczym martwe. Pełne, kuszące usta w kolorze dojrzałej wiśni i długie za pas, kruczoczarne włosy o niezwykłym połysku, jakby świeżo zroszone wodą i zapachu kuszącego kwiecia. Jej skóra również pachnie niczym kwiaty i owoce... każdemu przywodzi na myśl inny zapach.. ten ulubiony i pobudzający zmysły.


Biografia:
Urodziła się w bardzo biednej rodzinie. Jej matka zmarła przy porodzie. Ojciec wziął za żonę nową kobietę, która miała nieco więcej pieniędzy. Kiedy Tasha była nastolatką, ojciec zmarł z powodu choroby. Macocha żądała by Tasha dawała jej pieniądza za wychowanie jej. Niestety dziewczyna nie miała wielu opcji.
Jakiś czas później Tasha uciekła z domu. Macocha raczej nie szukała.. dom spłonął.. Takie tam detale. Od dziecka Tasha pięknie śpiewała i miała ogromnie dużo wdzięku.. toteż została Bardem.. Ot tak po prostu by się utrzymać, ale z czasem na serio pokochała to zajęcie, o ile jest zdolna do jakichkolwiek uczuć tego typu.
Dodatkowe Informacje:
- Pachnie jak kwiaty/owoce/czy coś innego do jedzenia, co bardzo lubisz i pobudza twe zmysły
- Wydaje się jakby płynęła w powietrzu, z tak wielką gracją się porusza
- Wygląda jak piękna lalka bez emocji na twarzy
- Nie uśmiecha się niemal w ogóle, a śpiewa i mówi tak delikatnie, że nie widać jej ostrych kłów..





Tasha Elessis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Tasha Elessis
» Tasha Elessis
» Kodeks Tashy Elessis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: NPC-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.