Raashtram PBF
Przed Żonglerem Q163nkp
Raashtram PBF
Przed Żonglerem Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Przed Żonglerem

Dragomira Wręcemocna
Dragomira WręcemocnaCzłowiek
Liczba postów : 22
PisanieTemat: Przed Żonglerem  Przed Żonglerem Empty26.02.19 15:01



Kiedy tylko twój rumak zatrzymał się pod ścianą karczmy, do twoich uszu dotarła wesoła, żywa muzyka, śmiech i okrzyki radości. We wnętrzu Wesołego Żonglera mile widziany jest każdy przybysz o dobrych zamiarach. Wejdź do środka, zamów odrobinę ciepłej strawy, wypij dobre, Podziemne piwo i odpocznij wśród Swoich. Przekraczając próg mijasz tabliczkę z napisem: ZAMKNĄĆ BURDELE, OTWORZYĆ SERCA.

Szyld Wesołego Żonglera:
Wisi ponad głowami przechodniów i skrzypi niemiłosiernie kiedy wieje wiatr. To on - wyjątkowo stary, ale solidnie wykonany szyld karczmy, którzy przedstawia błazna z pulchnym, ziemniaczanym nosem oraz dwie litery: W i Ż. Został wykonany na zlecenie lata temu. Możliwe, że już sama Dragomira nie pamięta kto go wykonał, ale zawsze można o to dopytać.

O budynku:
Proszę państwa, oto solidna, zbudowana przez Podziemnego ściana. A w reszcie Midgardu? Jak w lesie. Odstawiając żarty na bok, jest to budynek, do którego ewidentnie całkiem niedawno dobudowano dwa dodatkowe piętra. Warto zauważyć, że okna na parterze posiadają kraty, które można zamknąć od środka. Karczma przypomina przez to nieco jakąś warowną twierdzę, ale jak to mawia Dragomirka: nigdy nie wiesz co spróbuje się zapierdolić. Przed budynkiem znajduje się sporych rozmiarów plac, a obok niego malutka stajenka, w której goście mogą zostawić swojego kuca bez obaw, że mu jakiś plebejusz na niego napluje. Z boku znajduje się dodatkowe wejście prowadzące prosto do kuchni, jednakże jest zwykle zaryglowane. Drzwi da się otworzyć tylko od środka.

Drzwi frontowe prowadzą prosto do sali głównej.

Przed Żonglerem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Przed kamienicą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Midgard :: Metropolis :: Domy :: Karczma Wesoły Żongler-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.