Raashtram PBF
Kodeks Kiri Q163nkp
Raashtram PBF
Kodeks Kiri Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Kodeks Kiri

Kiri Mechante
Kiri MechanteWidmo
Liczba postów : 34
PisanieTemat: Kodeks Kiri  Kodeks Kiri Empty19.02.19 18:52


Kiri Mechante
21 lat | Necros | Hel
Wywiad


Kim są/byli twoi rodzice?
Skromne Widma mieszkające z dala od miasta. Ojciec był miejscowym medykiem, a matka zwykłą domową gospodynią. To właśnie ojciec zaszczepił w młodej Kiri zainteresowanie do medycyny, a następnie do alchemii. Czasem pisze do nich listy.

Jak lubisz spędzać wolny czas?
Większość swojego czasu Kiri spędza na pichceniu. Przez pichcenie ma na myśli gotowanie oraz alchemie. Przyjemność jej również sprawiają domowe obowiązki.

Co myślisz o innych rasach?
Są jej całkowicie obojętne. Czasem przygląda się im z ciekawością charakterystyczną dla dziecka, ale na ogół... nie przywiązuje do nich wagi.

Do czego aspirujesz?
Kiedyś chciała zostać medykiem, jednak ktoś kto nie rozumie konceptu ulotności życia nie ma zbyt dużych szans. Zamiast tego chciałaby zostać wspaniałym alchemikiem bądź... grabarzem. Osobliwe marzenie.

Co myślisz o wielkim wybuchu w Szarej Fortecy?
Jest to zaiste tragiczne wydarzenie. Budzi w niej pewien niepokój.

Jaki masz stosunek do religii swego ludu? Jaki ma wpływ na twe życie?
Kiri nigdy nie była specjalnie bogobojna. Jednak czasem się modli. Kiedy czuje naprawdę dużą potrzebę bądź samotność.

Gdzie się urodziłeś?
Hel. Bliżej nieokreślona lokacja.

Czy masz jakieś ulubione miejsca?
Wszędzie gdzie jest spokojnie i może pichcić.

Kim chciałeś być w młodości?
Medykiem. Jednak jest za mało empatyczna by wspierać kogokolwiek. Koncept śmierci dla Widma jej pokroju również jest nieco mglisty.

Czy jakieś ważne wydarzenia miały wpływ na twoje życie?
Zdecydowanie moment, w którym zdała sobie sprawę, że nie zostanie medykiem. Wtedy zaczęła większą wagę przykładać do alchemii. Nie miała zamiaru się załamywać i płakać.
Inny, mniej ważny, opuszczenie rodzinnego gniazdka. Nieco wcześnie, bez męża i z głową pełną marzeń. Dość brutalne wejście w dorosłość, ale nie narzeka.

Czy pobierałeś jakieś nauki? Jeżeli tak, to gdzie? Kto cię uczył?
Ojciec uczył ją podstaw medycyny i alchemii. Głównie tego drugiego. Nie była to rozległa wiedza alchemiczna, ale nie była też biedna.

Czy masz przedmiot o znaczeniu sentymentalnym?
Broszka, którą zazwyczaj nosi na szyi. Dostała ją od matki jako prezent pożegnalny.

Jaki jest twój stosunek do mocy i kryształów? Jaką rolę odgrywa w twoim życiu?
Używa ich do alchemii. I tyle. Są jej potrzebne do pracy. Moce za to nigdy nie były jej mocną stroną.

Co myślisz o polityce swego ludu? Co byś zmienił?
"Zdecydowanie potrzebujemy więcej świąt, w których jest mniej ofiar, a więcej jedzenia"

Czy masz jakiś szczególny stosunek do osób wysoko w hierarchii lub pewnych zawodów?
Póki nie sprawiają problemów takim szaraczkom jak ona to niespecjalnie ją to obchodzi.

Czy masz jakieś ulubione potrawy? Jakie?
Ta panna lubi jeść. Jednak wyjątkowe miejsce w jej sercu żołądku zajmuje szarlotka jej mamy.

Czy masz jakieś charakterystyczne powiedzonko?
"Witam. Mogę jakoś pomóc?"

Techniczne


Czy zgadzasz się na wypadki postaci?
Tak

Czy zgadzasz się na "ostre" Wtyki Mistrza Gry?
Tak

Czy wyrażasz zgodę na śmiertelność postaci?
Nie

Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Cieni?
Tak

Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Gethów?
Tak

Czy jeśli znikniesz/odejdziesz z gry, ta postać może trafić na Bazarek Postaci?
Nie

Utajnione


Kodeks Kiri

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Kiri Mechante
» Kodeks Ariel
» Kodeks Lyvera
» Kodeks Lagerthy
» Kodeks Isy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Kodeks-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.