Raashtram PBF
Radian Gremory - Relacje Q163nkp
Raashtram PBF
Radian Gremory - Relacje Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Radian Gremory - Relacje

Rodian Gremory
Rodian GremorySzlachetny
Liczba postów : 32
PisanieTemat: Radian Gremory - Relacje  Radian Gremory - Relacje Empty18.02.19 15:45

Rodian Gremory



Gelbert Gremory
Rodianowi w dziedziństwie brakowało uwagi ze strony swojego ojca, więc postanowił go naśladować. Z czasem Rodian odnalazł własne zainteresowanie w poszczególnych dziedzinach nauki. Nie czuł już ślepego podziwu do ojca oczami dziecka, ale szacunek i pokorę z perspektywy już dojrzałego młodzieńca. Gdy Gelbert odszedł z tego świata, Rodian jeszcze przeżywał śmierć mamy, dlatego jego emocje w związku z tym incydentem były całkowicie odmienne. Rodian pomyślał o swoim ojcu jako przegranym, nieudanym poprzednikiem wspólnych ambicji i wyznaczył sobie cel, iż to on dopełni tych marzeń. Czasami w Rodianie budzą się uczucia z dzieciństwa i rozpaczliwa tęsknota za niegdyś głową rodziny, ale zawsze stara je się jak najszybciej stłumić i zapomnieć.

Alestazja Gremory
Matka Rodiana była bardzo opiekuńcza. Dbała o jego ubiór, edukację i kulturę. Rodian kiedyś tego nie docieniał, dlatego często wymykał się do gabinetu ojca, lub do swojego przyjaciela, aby uciec od domowych obowiązków. Po tragicznym wypadku w lesie, w którym Rodian ujrzał śmierć swojej najbliższej osoby, czuł niewyobrażalną pustkę i rozpacz.  

Trindamit Ulaglus
Trindamit był najlepszym przyjacielem Rodiana za czasów dzieciństwa. Rodian bardzo cenił tą znajomość, była ona dla niego dobrym i pozytywnym oderwaniem się od nauki i książek. Często lubili rozmawiać o odległych krainach, innych rasach i dziewczynach, zwłaszcza o pewnej konkretnej dziewczynie która podobała się Rodianowi - Francesce.
Rodian w pewnym okresie odciął się od Trindamita i zerwał z nim całkowicie kontakt po tym jak zobaczył z nim Francesce.

Francesca Gundelbat
Rodian pierwszy raz ujrzał Francesce w bibliotece, jej uroda od razu zrobiła na nim wrażenie, lecz młody chłopak był za wstydliwy aby zagadać. Gdy Rodian sięgał po książkę o tematyce Atlantis, poczuł drugą dłoń, była to dłoń Francescy, która również chciała wziąć tą książkę. Onieśmielony Rodian nie mógł wydusić z siebie słowa, a dziewczyna zaproponowała wspólne obejrzenie książki. Rodian szybko nabrał odwagi, gdy wspólnie zaczęli studiować te dzieło, okazało się że Francesca nie radzi sobie jeszcze dobrze z czytaniem, zwracała głównie uwage na obrazki, dlatego Rodian miał szerokie pole do opisu. Tak Rodian przeżył pierwsze zauroczenie, imponowala go śmiałość Franceski, brak strachu przed okazywaniem emocji i uczuć. Pewnego dnia, Rodian zaprosił swoją sympatie na wspólne spędzenie festiwalu nauki. Niestety Francesca nie przyszła, a gdy Rodian wracał do domu, ujrzał ją świetnie bawiącą się ze swoim najlepszym przyjacielem. Od tamtej pory Rodian nie nawiązał żadnego bliższego kontaktu z kobietą.    


(c) KONWERS & Drzuma


Radian Gremory - Relacje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Relacje Ariel
» Relacje Nadii
» Relacje Diany
» Relacje Neneke
» Relacje Shinery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Niezbędnik Graczy :: Relacje-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.