Raashtram PBF
Rysuję wasze postacie! Q163nkp
Raashtram PBF
Rysuję wasze postacie! Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Rysuję wasze postacie!

Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty17.02.19 0:39

Hejcia, mam ochotę i trochę weny, pomyślałam, że mogę zrobić streama, gdzie szkicuje wasze postaci, bo czemu nie, prawda?

Zasady są takie, że potrzebuję soczystych referencji, obfitych opisów i najlepiej jakbyście jeszcze powiedzieli mi jaką minę mają mieć i jakie emocje ma wywoływać u odbiorcy. To w końcu wasze postacie, prawda? Wszyściuteńko piszecie tutaj, kc.

Rysuję wasze postacie! Unknow10

to zrzut ekranu z mojego streama z Surielem dla ciekawskich, wasze postacie ofc nie będą miały tak rozbudowanego kolażyku >:V planuję narysować ich jak najwięcej, więc format popiersia.

https://picarto.tv/Foks <--- a tu będzie stream, daty jeszcze nie znam, pewnie będzie ogłoszone na discordzie, albo tutaj
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty17.02.19 0:48

Pirsza! <3 <3 Pirszaaaaaa <3

Ja poprosiem D: cokolwiek zechcesz D: i którąkolwiek z mych OC zechcesz D: <3

;.; mogę się odpłacić... narysowaniem twojego gołębia? D: XD



Galdiel:

Tancerz ostrzy (ten wielki post) - https://raashtram.forumpolish.com/t493-mala-uliczka#2697

Niemy - wielka szrama na szyi

https://i.pinimg.com/564x/fd/17/5a/fd175a79d67ac7f17f8ba5edd1c3c673.jpg
jakoś tak ubrany, kolorystyka turkusowa, bo on blondynek jest słodki. nie ma na górze prawie nic oprócz szala (takiej chusty lekkiej), który skrywa nieco bliznę, chyba że się nieco opuści
na stopach ma blizny - nie ma butów

Dopiero po chwili można ujrzeć jego oczy i jak tęczówki się powiększają by całkiem pochłonąć białka oczu.. głównie gdy się stresuje czymś. Oczy są błękitne z lekkimi złotymi plamkami, w niektórych miejscach.
Silnie zbudowane ciało, która z gracją pozwala mu skakać z kamyczka na kamyczek, biegać przez las bezszelestnie i wspinać się na najwyższe drzewa. Jego cerę nie raz muskały promienie silnego słońca - Dlatego jego cera ma lekki kolor mlecznej czekolady, acz nieco rozjaśnionej
czas przyjrzeć się włosom. Puszystym, krótkim, lekko kręconym i miękkim niczym jedwab. Mają mocną, złotą barwę i mienią się gdzieniegdzie srebrem w świetle księżyca.
Brwi ma w kolorze ciemnego złota zmieszanego ze srebrem.
Na całym ciele ma masę pieprzyków, które dodają mu dodatkowo uroku.
https://i.imgur.com/mMZJhjU.png <- ciut się można inspirejszenowac tym xD
Irisviel Lanseloth
Irisviel LanselothWidmo
Liczba postów : 32
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty17.02.19 0:59

rezerwuję, później dopiszę wsio. <3

Blada – aczkolwiek gładka i pozbawiona większych skaz i zmarszczek – cera. Pofalowane włosy w odcieniu niedawno dojrzałego kłosa sięgające miednicy.
Irisviel ma ostre rysy twarzy. Duże, niebieskie oczy.
Na twarzy widnieje lekko zadarty nos oraz usta, z dosyć mocno wgłębioną rynienką pod-nosową, o przygaszonym odcieniu czerwieni. Wargi wykrzywione są w czarującym, nieco pobłażliwym, uśmiechu.
Ma być edgy af. Wyobraź sobie blondynę patrzącą na każdego jak na robaka. c:
Lyver Tionh
Lyver TionhWampir
Liczba postów : 58
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty19.02.19 0:04

Ja tyż, ja tyż <3

Lyverek:
Właściwie, no, wygląd uwidocznia avatar. Ewentualnie aktor -> Gaspard Ulliel.
A jeżeli chodzi o szczegóły, to w sumie... zważając, że ma wystające kły, niech trzyma w buzi loda (o takiego) i może być spocony. I jak będziesz, tak jak u Galdiela rysowała popiersie, to niech ma także uwidocznione ciało, muhehe >;3
Aczkolwiek, jak będzie to za ciężkie, to może być coś innego, autorskiego. Mi się wszystko spodoba <3 W nagrodę talon na noc z Lyverem hehe >D
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty20.02.19 1:00

Rozmawialiśmy kilka dni temu, dlatego też po prostu w ramach formalności się dorzucam, dam kilka refek, żebyś miała punk odniesienia, o co mi chodzi. Przede wszystkim chciałbym pełną sylwetkę mojej postaci, przy czym nogi można zrobić takie dymne, jak u Dżinów, bo w końcu mam taką, a nie inną rasę. Co do zaś wyglądu włosów, blizn i tak dalej, to wszystko powysyłam w refkach, co bym proponował, żeby wyglądało to zgodnie z moim ogólnym konceptem. Jeśli zaś chodzi o ubiór, to jeśli będziesz chciała dodać, to dam 2 refki, żebyś miała punkt odniesienia też Smile To po kolei.

Ubiór: (Pełny strój: pierwszy), (fragment pasa, odcinek nóg wiadomo, można olać     fragment pasa, odcinek nóg wiadomo, można olać )

Włosy: (Ogólnie chciałbym, żeby były mieszanką włosów i dymu i żeby u nasad był taki żar, efekt mniej więcej taki, jak w moim awatarze: Oryginalny awatar ), (tutaj druga refka, ale ogólnie chciałbym mieć dłuższe włosy, jak w oryginalnym awatarze <3 tutaj druga refka, ale ogólnie chciałbym mieć dłuższe włosy, jak w oryginalnym awatarze <3 )

Blizny na ciele: (Powinny mieć efekt takiego żarzenia, lekkiego emitowania płomieni od środka, niektóre elementy ciała również powinny prześwitać od wewnętrznych płomieni, coś jak mam u siebie w awatarze albo tutaj na twarzy, do którego link dałem we włosach, plus dorzucę kilka obrazków Dark Prince'a z Prince of Persia: Two Thrones, bo tam są ciekawe wzory, ale efekt inny, po prostu ogólne wzornictwo Ci pokażę. Ah, oczy również są płomienne i z uszu również niech się żarzy, jak w oryginalnym awatarze Smile Także kolor oczu nie ma znaczenia, bo będą one koloru płomieni, ale niejednolicie, tak. 1. 2., 3., 4., 5., 6. )

Obłok zamiast nóg: (Nie chcę, żeby to były zupełne płomienie, bardziej mieszanka dumy i płomieni, a bardziej żaru: 1., 2. Myślę, że mniej więcej wiesz, o co mi chodzi Smile )

Poza: Tutaj pozostawię to już Twojej wenie twórczej Smile Jeśli natomiast nie będziesz miała żadnego pomysłu, to może być taka poza, ewentualnie może poprzednie obrazki Ci podsunęły jakiś pomysł, zaufam Ci w tej kwestii Very Happy: 1.
Dragomira Wręcemocna
Dragomira WręcemocnaCzłowiek
Liczba postów : 22
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty23.02.19 21:59

Dragomirka.

Ruda broda i włosy, piwne oczka. Pulchna i skrajnie wesoła lub pulchna i skrajnie wkurwiona.

Możesz ubrać ją we wszystkie kolory tęczy i nałożyć na nią dowolną ilość ozdób - niech poniesie cię fantazja.
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty28.02.19 19:03

Mam trochę kolejkę i zamówienia za $$$, więc prace zostały wstrzymane na moment xD
zapomniałam dać aktualizacji, to zrobione arciki:
Rysuję wasze postacie! JXd8EuXRysuję wasze postacie! DoK3R5ARysuję wasze postacie! 7XvLGkd
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Rysuję wasze postacie!  Rysuję wasze postacie! Empty

Rysuję wasze postacie!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Wasze Kroniki [Idealne ploty do gazety]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Strefa graczy :: Warsztaty-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.