Raashtram PBF
Abraxal Q163nkp
Raashtram PBF
Abraxal Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Abraxal

Abraxal
AbraxalWidmo
Liczba postów : 14
PisanieTemat: Abraxal  Abraxal Empty13.02.19 15:31


Wywiad
Kim są/byli twoi rodzice?
Nie wiem czy jako Animata mogę mówić o posiadaniu rodziców. Myślę jednak, że uznałbym za ojca pewnego mężczyznę do którego niegdyś należałem. To chyba dzięki niemu powstałem.
Jak lubisz spędzać wolny czas?
A czy dla osoby wykorzystującej każdą chwilę dla zarobku, istnieje takie pojęcie? Cóż... chyba odpoczywam w wolnym czasie.
Co myślisz o innych rasach?
Nic, nie miałem okazji poznać takowych osób bardziej niż z widzenia.
Do czego aspirujesz?
Nie są one wielkie, póki co. Planuję kroczek po kroczku rozsławić swoje imię, a dalej? Kto wie, kto wie...
Co myślisz o wielkim wybuchu w Szarej Fortecy?
Nic, raczej nie wpłynęło to na mój styl życia. Szczerze mam to gdzieś co tam się stało.
Jaki masz stosunek do religii swego ludu? Jaki ma wpływ na twe życie?
Nie uznaję siebie za osobę bogobojną, ale nie jestem także ateistą. Sceptycznie jednak podchodzę do religii, ale krótka modlitwa do Seath'a nigdy nie zaszkodzi.
Gdzie się urodziłeś?
W jakiejś drewnianej przybudówce.
Czy masz jakieś ulubione miejsca?
Trudno mi powiedzieć, ale lubię leżeć na kopach siana lub nim samym. Ładnie pachnie.
Kim chciałeś być w młodości?
Heh... chyba nadal jestem młody, nie? Dążę do tego aby moje imię stało się sławne, a osoba rozpoznawalna.
Czy jakieś ważne wydarzenia miały wpływ na twoje życie?
Hmm... chyba pierwsza robota łowcy głów. Nigdy wcześnie nie dostałem tyle złota za robotę. Zabijanie potrafi przychodzić tak łatwo...
Czy pobierałeś jakieś nauki? Jeżeli tak, to gdzie? Kto cię uczył?
Chyba tak. Do dziś nie wiem kto to był, ale opowiedział mi wiele rzeczy o świecie w jakim aktualnie jestem. Dowiedziałem się tego wszystkiego podczas podróży z nim.
Czy masz przedmiot o znaczeniu sentymentalnym?
To ja jestem takim przedmiotem. A raczej byłem.
Jaki jest twój stosunek do mocy i kryształów? Jaką rolę odgrywa w twoim życiu?
W moim żadną, nie potrafię (nie mogę?) nimi posługiwać się. Tym samym nie mam też wyrobionego zdania na ich temat.
Co myślisz o polityce swego ludu? Co byś zmienił?
Jestem człowiekiem wiecznie wędrującym. Dopóki nie dojdzie do wojny, a tym samym utrudni mi to pracę, mam gdzieś politykę.
Czy masz jakiś szczególny stosunek do osób wysoko w hierarchii lub pewnych zawodów?
Uważam, że warto mieć dobre relacje z szynkarzami i karczmarzami. Zawsze to znajdzie się u takiego dobrego znajomego jakieś miejsce do przespania, strawa jak i i popitka nie będzie zbytnio rozcieńczona. O, ze strażnikami też warto trzymać dobre relacje. Kto wie kiedy może się przydać przychylność takowe osoby?
Czy masz jakieś ulubione potrawy? Jakie?
Uwielbiam potrawy o chrupkiej skórce. Mięso, ziemniaki i wiele innych jakie spotkam! Powinny być również dobrze doprawione i intensywnie pachnieć.
Czy masz jakieś charakterystyczne powiedzonko?
Nie

Techniczne
Czy zgadzasz się na wypadki postaci?
Tak
Czy zgadzasz się na "ostre" Wtyki Mistrza Gry?
Tak
Czy wyrażasz zgodę na śmiertelność postaci?
Za skrajną głupotę - tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Cieni?
Tak
Czy twoja postać może być wmieszana w sprawy Gethów?
Tak
Czy jeśli znikniesz/odejdziesz z gry, ta postać może trafić na Bazarek Postaci?
Zdecyduję w przyszłości

Utajnione










Abraxal
AbraxalWidmo
Liczba postów : 14
PisanieTemat: Re: Abraxal  Abraxal Empty13.02.19 21:26

Zarobki:
+ 1 moneta

Podsumowanie:
6 monet (jak ograniczenia wszystkie przeszly)

Abraxal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Abraxal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Offtop :: Gospoda :: Archiwum Postaci-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.