Raashtram PBF
IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Lista Grup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

~Dusza Świata Raashtram~

avatar

Liczba postów : 767


PisanieTemat: Lista Grup   10.03.15 15:15

Lista Grup

Twoja postać może na forum zgłosić się do różnych ugrupowań i organizacji. Nie ma ich obecnie zbyt wielu ale mogą powstać z inicjatywy userów oraz podczas gry w jakimś evencie itd. To wszystko zależy od Was - Userów.
Po zapisaniu się do gry możecie proponować później własne ugrupowania (jak te poniżej), jednak aby to zrobić potrzebujecie co najmniej 3 postaci w fabule (nie multikonta), które chciałyby do takiego klanu należeć. Mogą to być klany rodzinne, religijne, polityczne itd.
Informacje zostaną rozpisane, gdy grupy zostaną ponownie zaludnione, albo ich twórcy nieco je rozpiszą.
  Bractwo Raasthram [po 1 na rasę]
  Zostało powołane do życia przez przywódców wszystkich ras. Chcą by w bractwie znajdowało się po dwóch przedstawicieli każdej rasy. Jest to względne zapewnienie pokoju. Nie wiadomo, jednak jak długo potrwa ten spokój. Ich zadaniem jest łagodzenie konfliktów między rasami i pilnowanie pokoju.
  Nowości: wszyscy członkowie zginęli w wybuchu w Utgardzie. obecnie mamy po 1 NPC u każdej rasy i wolne miejsca po 1 na każdą rasę dla userów.

  Straż Królewska [po 3 na Sferę]
  Utrzymują porządek na ulicach we wszystkich sferach. Ich głównym celem jest utrzymywanie pokoju i pilnowanie Bractwa Raashtram. Cieszą się raczej sporym szacunkiem wśród mieszkańców. Należą do straży różne rasy. Panuje wśród nich względny spokój.
  Nowości: wszyscy członkowie zginęli w wybuchu w Utgardzie.

  Wataha Wilków [otwarte]
  Członków grupy łączy kilka faktów: bycie Zwierzarami Wilków (lub Bestiami z Wilkiem), a także dalekie lub bliższe powiązanie z rodziną. Mogą mieć różne nazwiska i niekiedy żyć daleko, ale i tak stanowią członków jednej grupy. Słowo "Wataha" jest tu nawiązaniem do wilków, a nie do wspólnego życia.
  Info: w celu dołączenia kontakt z: Isabett Mihawk

  Pogrzebacze [1/3] [otwarte]
  Grupa osób znających się na medycynie lepiej lub słabiej albo na alchemii. Grupa medyków, "patologów" i grabarzy. To specyficzne ugrupowanie, które można poznać po tym, że noszą ze sobą łopatę, która jednocześnie jest ich bronią, którzy niosą pomoc każdemu, leczą, badają zwłoki na przyczynę zgonu, co jest dość dziwne i którzy są samotnikami dążącymi do przełomu w medycynie. Dla powstrzymania zarazy są w stanie spalić całą wioskę. Pierwszym Pogrzebaczem była Babucha z Helu, stara ventrue. Następcą jej jest Kora i póki, co jest jedynym Pogrzebaczem.
  W oczach innych są dziwakami i kapłani niezbyt ich lubią, bo próbują doszukiwać się w śmierci czegoś innego, bo bezczeszczą zwłoki. Ludzi przeraża to jak potrafią grzebać we wnętrznościach. Przeraża ich wiedza i sposób bytu. Dopóki są potrzebni, jest ok, ale zaraz po tym miast wdzięczności jest tylko wstręt i odrzucenie.
  Info: w celu dołączenia kontakt z: Kora La Muerte

  Zestaw Porcelany [otwarte]
  Istoty powstałe z porcelany, lub które ten zestaw stworzyły. Wszystko zaczęło się od pewnej Lalki z saskiej porcelany, która ożyła.
  Info: w celu dołączenia po prostu napisz w KP grupę


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Lista Grup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: 
Organizacja
 :: 
Almanach Raashtram
 :: Kompendium Wiedzy
-USEROWETECHNICZNE FABULARNEMECHANICZNE

Specjalna WymianaSTRONY PARTNERSKIE


EdenBFF Fora i Grupy
Fundacja dla Zwierząt Animalia

Forum (c) praca różnych autorów, w tym: Althei, Ethilinn, Gloriena, Anzhela itd.
Zainspirowały nas Legendy Raashtram
Pictures on this phorum do NOT belong to us and we do not own any rights to them.
Prosimy nie kopiować prac z tego forum. Także kodów!
Kod ogłoszeń jest oryginalnie z VPV,pracowali przy nim Drzuma i kilka innych osób z czarta.