Raashtram PBF
[NPC] Paserka z Dziczy Q163nkp
Raashtram PBF
[NPC] Paserka z Dziczy Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

[NPC] Paserka z Dziczy

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty07.02.19 1:47



Ostatnio zmieniony przez Raashtram dnia 22.02.19 14:51, w całości zmieniany 3 razy
Aliel Njordson
Aliel NjordsonArcyksiążę
Liczba postów : 207
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty09.02.19 20:52

Arcyksiąże w obstawie dwóch żołnierzy, kobiety i mężczyzny przybył do paserki, prowadząc na lejcy pięknego konia rasy Shire.
-Witaj dziewko, przybyłem sprzedać tego pięknego rumaka, gdyż niestety nie potrzebuje go. Jest on mi zbędny w takim stopniu, że aż sam się pofatygowałem, gdyż zajmował tylko niepotrzebnie miejsce w stajni. Ile monet mi zaoferujesz? - zapytał się paserki.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty09.02.19 21:19


Owa "dziewka" spojrzała na ciebie nieco krytycznie. Wyraźnie twoja dyplomacja nie jest tak dobra, jak ci się wydaje, bo kobieta parsknęła tylko i przewróciła oczyma.

- To zwykły koń rasy shire. Nie ma w nim nic niezwykłego. Długo też go nie dosiadano. Mogę ci dać za niego maksymalnie 2 monety, a to i tak dużo za dużo za tę habetę "królewiczu"

Aliel Njordson
Aliel NjordsonArcyksiążę
Liczba postów : 207
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty09.02.19 22:03

Spojrzał na nią, jakby jej kaktus wyrósł na czole i parsknął śmiechem.
- Nie wiesz pani, że rasa Shire są jednymi z silniejszych i największych pośród koni, które nie mają specjalnych zdolności? Jestem pewien, że ta jak to nazwałaś, chabeta jest w stanie zrobić więcej niż ci się wydaje. Nie możesz zapłacić więcej? - spojrzał na nią niczym wprawiony dyplomata.

//Rzut na powodzenie, z użyciem umiejętności 5 poziomu - Dyplomacja
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty09.02.19 22:03

The member 'Aliel Njordson' has done the following action : Rzut Kostką


'Kość Powodzenia k12' :
[NPC] Paserka z Dziczy Aq2RGjq
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty09.02.19 22:31


Umiejętności na paserkę nie działają. A jeśli już to jedynie rzut k6 ew. i to standardowy. Niemniej i tak. Patrzy na ciebie z coraz większą irytacją.
- Zaraz zejdę do 1 monety. Dostałeś go pewnie po pijaku, czy coś. Wiesz ile takich koni wszędzie się pałęta? Wiem, co potrafią ale wiem też, że ludzie więcej dadzą za pegaza, czy mustanga, niż za shire'a.

Aliel Njordson
Aliel NjordsonArcyksiążę
Liczba postów : 207
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty09.02.19 22:41

Z wielką niechęcią skinął tylko głową na dwie monety, następnie mrucząc coś pod nosem o zapchlonych wieśniakach odszedł z obstawą, z pobrzękującymi w sakiewce dwiema, dodatkowymi monetami.

//zt
Merida The Valkyrie
Merida The ValkyrieWładczyni Rasy
Liczba postów : 206
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty11.02.19 14:23

Posłaniec Meridy przyprowadził na sprzedaż:
klacz rasy Shire, a także
miksturę wzmacniającą.
Dorzucił też 1 duże sidła
i 1 średnią pułapkę.
Przedstawiwszy towary na sprzedać, skłonił się i czekał na ofertę Paserki.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty14.02.19 16:49


Przegląda przedmioty.

- Razem będzie 6 monet. 2 za konia, 3 za miksturę no i po 1 monecie za pozostałe rzeczy.

Diana Unicornus
Diana UnicornusChimera
Liczba postów : 149
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty18.02.19 21:41

- Dzień dobry, chciałabym sprzedać tego uroczego albakowa, a także napar na ból gardła i chrypkę - Diana uśmiecha się serdecznie do Paserki.
- Oby znalazł dobry domek - dodaje patrząc na zwierzątko.
Podaje również wspomniany napar.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty20.02.19 23:28


Przegląda przedmioty.

- Razem będzie 7 monet. 3 za miksturę no i 4 za albakora.

Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty03.03.19 18:06

- Dzień dobry! Chciałbym sprzedać krótki łuk, znalazłem go ostatnio, ale nie jest mi on potrzebny... może komuś innemu się przyda. - Suriel wyciągnął łuk w stronę paserki, choć pewnie nawet nie wiedział jak go poprawnie trzymać. Był medykiem! Na co mu łuk?!
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty04.03.19 11:21


Przegląda łuk

- To będą 2 monety.

Sebastian Michaelo
Sebastian MichaeloDemon
Liczba postów : 151
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty05.03.19 16:45

- Mam do sprzedania czepiec, który wpadł mi niedawno w ręce. Ile za niego dostanę? - Zapytał paserki.
Kaptur miał zaciągnięty na głowę i przyszedł nocą. Wyjął też po chwili skórzaną torbę i pokazał paserce jej zawartość: Młode nieznanego gatunku. Miało związany dzióbek.
- I jeszcze tego znalazłem. Rodzice to spore bydlaki, więc urośnie na solidną bestyjkę. Może nawet będzie można na nim latać... - uśmiechnął się kącikiem ust.


Ostatnio zmieniony przez Sebastian Michaelo dnia 26.03.19 15:48, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty06.03.19 22:43


Patrzy na przedmiot oraz stworzonko.

- Hm. 2 monety za czepiec oraz 5 za bestyjkę. Razem 7 monet.

Kora La Muerte
Kora La MuerteWidmo
Liczba postów : 74
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty11.03.19 21:28

Przyszła i zaczęła wykładać przed paserką przedmioty.
- Pani piękna, ja bym tu chciał sprzedać małą tarczę, granat dymny i średnie sidła - kładła wymieniane rzeczy przed paserką z wesołym uśmiechem, którego i tak nie było widać.
Hamlet chichrał się wesoło.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty11.03.19 21:35


Patrzy na przedmioty.

- Mogę zaoferować ci 2 monety za granat i po 1 monecie za pozostałe szpargałki.

Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty11.03.19 23:47

W drodze powrotnej do Avalonu, Mavis zatrzymała się u paserki by sprzedać wiele rzeczy. Musiała wprowadzić nieco zmian w swoim życiu.
- Chciałabym sprzedać ogiera i klacz rasy shire, kota, miecz dwuręczny, halabardę, zbroję płytową oraz zbroję łuskową, średnie sidła, granat dymny, eliksir leczący średnie rany oraz maść na lekkie rany/siniaki - wyliczyła i odetchnęła czekając na wycenę.
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty12.03.19 0:06


Spojrzała podejrzliwie na Mavis, lecz nie dała za dużo po sobie poznać.

- Za całość mogę ci dać 21 monet. I uważaj, widzę w twojej nici losu, że czeka cię coś strasznego.

Yaga Dunklerwald
Yaga DunklerwaldPrzybysz
Liczba postów : 45
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty14.04.19 21:46

W jej ręce trafiło... coś. I po cholerę jej ten kawał żelastwa?! Już lepiej nakarmić sakiewkę kolejnymi monetami. Toteż pojawiła się u Paserki, niosąc ze sobą obiekt antypożądania.
- Dzień dobry, mam tu taki miecz, ale on mi do niczego nie jest potrzebny. I łuk, tego też nie chcę. Ile byście za to dały? A... i mam jeszcze młodego mustanga, wprawdzie go ze sobą nie przyprowadziłam, ale tak mniej więcej - ile takie zwierzę mogłoby być dla was warte?
Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty20.04.19 16:39


Paserka przejrzała wszystkie przedmioty i podrapała się po brodzie, zastanawiając się nad wyceną konia.

- Za łuk i miecz dam ci 4 monety, a mustang poszedłby również za tyle.



[NPC] Paserka z Dziczy LD4mx4I
Sponsored content
PisanieTemat: Re: [NPC] Paserka z Dziczy  [NPC] Paserka z Dziczy Empty

[NPC] Paserka z Dziczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Sfera Asgard :: Dzicz Enchanty-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.