Raashtram PBF
Raistlin Tornal Q163nkp
Raashtram PBF
Raistlin Tornal Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Raistlin Tornal

Raistlin Tornal
Raistlin TornalLykantrop
Liczba postów : 14
PisanieTemat: Raistlin Tornal  Raistlin Tornal Empty06.02.19 22:38


Raistlin Tornal

Lykantrop - Bestia

Płeć:
ON
Stan Cywilny:
WOLNY
Wiek:
25
Zawód / Hobby:
Wędrowny łowca
Wzrost i Budowa:
1.82 w ludzkiej postaci
Kasta Społeczna:
Włóczęga

Wizerunek:  
Dean Winchester aka Jensen Ackles
Muzyka :
(klik)

Dodatkowe Informacje :
• Lubi ser
Nieustępliwy
Odważny
Twardy

Raistlin na ogół jest nieustępliwym skurczybykiem, który nie daje się usidlić. Często działa spontanicznie, bez większego namysłu. Ogólnie wygląda na twardego i nieprzystępnego. W głębi serca jest jednak bardzo dobry i miły, choć nikt jeszcze tego nie odkrył. Nikomu nie było dane poznać jego dobrodusznej strony.

AparycjaRaistlin to wysoki młodzieniec jak na ludzkie standardy przystało. Jego ludzkie ciało jest smukłej, acz mocnej i umięśnionej budowy. Ma krótkie, ciemnobrązowe włosy, wysokie kości policzkowe i dziko zwierzęce, szare oczy. W formie Lykantropa to połączenie wielkiego ciała niedźwiedzia, wilczej głowy i lwiej, gęstej acz puszystej grzywy. Na twarzy, jak i reszcie ciała posiada wiele blizn. Samo oblicze Tornala zdobią cztery blizny. Największa z nich to ślad trzech pazurów na prawej skroni i policzku, pamiątka po spotkaniu z dzikim niedźwiedziem.
HistoriaRaistlin urodził się w Smoczej Norze. Pierwsze lata życia spędził wśród swojego ludu, ucząc się o nim i o otaczającym świecie. Jednak na początku jego zwierzęca forma nie rozwijała się tak szybko jak innych, więc inni rówieśnicy zaczęli mu z tego powodu dokuczać. Wtedy to stał się nieustępliwy i twardy, zaczynając wiele bójek. Kiedy tylko dorósł, porzucił stadne życie i ruszył na szlak włóczęgi. Był on jednak bardziej niebezpieczny , niż młodziutki wówczas Raistlin sądził. W wielu przypadkach natrudził się na walkach ze wszelkim złem, jakie spotkał na swej drodze. Pewnego razu omal nie przypłacił życiem spotkania z dzikim niedźwiedziem. Musiał ostatecznie salwować się ucieczką, po czym została mu pamiętna blizna na twarzy.

Umiejętności :
RASOWE: Tropienie
Nasłuchiwanie
Zwiększona: siła
Przemiana w bestię - hybrydę niedźwiedzia, wilka i lwa

WYBRANE: Przewrót
Precyzyjne Trafienie
Urodzony Wojownik
Morderczy atak
Bardzo silny
Większa siła
Moce :
• BRAK
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Raistlin Tornal  Raistlin Tornal Empty06.02.19 23:22

Akcept.

Raistlin Tornal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Raistlin Tornal
» Raistlin Tornal
» Raistlin Tornal
» Raistlin Tornal
» Raistlin Tornal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Męskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.