Raashtram PBF
Azarchehr Q163nkp
Raashtram PBF
Azarchehr Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Azarchehr

Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 18:22


Azarchehr "Azar" Agassi

Dijin - Mityczny

Płeć : ON
Stan Cywilny : Kawaler
Wiek : 118
Zawód | Hobby : Dawniej: naukowiec i zaklinacz | dyplomata
Wzrost i Budowa : 177cm; Dobrze zbudowany
Grupa : BRAK
Kasta Społeczna : Dawniej: Szlachta rycerska | Obecnie: Włóczęga

Wizerunek : The Efreet autorstwa RoBs0n w DeviantArt
Aparycja : Obecnie jest wzrostu 176cm, a jego smoliście czarna skóra kontrastuje tatuażami, spiralami i bliznami, z których zdaje się emitować lekkie ciepło, a przynajmniej kolor jest identyczny do płomieni/żaru, jego twarz jest nad wyraz delikatna w swym zarysowaniu i nie zdradzająca faktycznego wieku mężczyzny. Oczy zresztą również cechuje podobna charakterystyka, całe są płomieniste wraz ze źrenicami i tęczówkami, kształtem przypominają ludzkie, uszy jednak poprzez wyraźną spiczastość są wielce podobne do tych należących do Szlachetnych. Włosy Azarchehra są równie smoliście czarne, a długością sięgają do jego łopatek. Niekiedy jego włosy zamieniają się w tlący obłok dymu. Z całą pewnością Dijina nie można jednak nazwać kimś otyłym lub chuderlakiem, jego budowa jest przeciętna.

Historia : Rozmowy, negocjacje, wymiana informacji, pertraktacje, krótko mówiąc wielka gra polityczna mająca miejsce w Utgardzie, a potem... Wybuch. Blizna na niebie, która zmieni oblicze tego świata. Tyle wiedział stary Żywioł, który należał do orszaku ówczesnego władcy mitycznych przed swoją śmiercią. Mimo sędziwego wieku i ogromu wiedzy zdobytej za życia nie miał pojęcia, co się dzieje, wiedział jednak, że wszyscy obecni tu zginą. Kiedy większość wpadła w panikę, on zamknął oczy, by ostatni raz zatonąć we wspomnieniach swojego dotychczasowego życia non stop powtarzając swoje imię i heraldykę. Powitał śmierć z otwartymi ramionami.
Zanim jednak doszło do śmierci, to stary Azarchehr spędził więcej czasu delektując się konkretnymi wspomnieniami. Pierwszym z nich było przede wszystkim mianowanie na szlachcica za zasługi w dziedzinie nauki. Azarchehr był jednym z naukowców, którzy znacznie dołożyli się do zasobów wiedzy na temat Gethów, a tworzenie wyrafinowanych wynalazków dla największych graczy w arystokracji jedynie utwierdziło władcę w przekonaniu, że taką indywidualność trzeba nagrodzić za lojalność, doświadczenie i poświęcenie ku słusznej sprawie. Niestety jednak wiek gra swoją rolę i detale gdzieś uciekają... To był huczny dzień, wielki dzień i początek nowej drogi życia dla Azarchehra.
Kolejnym wspomnieniem było pierwsze zaklęcie kryształu. To był niesamowity dzień, kiedy nauka tej jakże trudnej umiejętność i wyrafinowanej sztuki przyniosła pierwsze efekty. To właśnie ten kryształ jako pierwszy posłużył żywiołowi do stworzenia prototypu kuźni dla okolicznego kowala. To był pierwszy wynalazek Azarchehra, który zaczął wprowadzać go w coraz wyższe sfery, bardziej wymagające zlecenia i bardziej wyrafinowanych klientów, którzy wprowadzili go w dyplomację... To było właśnie kolejne wspomnienie Azarchehra, Służba jako dyplomata i doradca dla władcy mistycznych w sprawach związanych przede wszystkim z Gethami. A poza tym świeżo pasowany Żywioł był doskonałym buforem między szlachtą, a mieszczaństwem i chłopstwem, a szeroko doceniona reputacja w wynalazczości i zaklinaniu sprawiły, że mężczyzna wszedł w świat polityki, w którym odnajdywał się bardzo dobrze. Nawet śmiał się sam do siebie, że polityka była jego drugim żywiołem.
To wspomnienie akurat było przykre... Była to śmierć kobiety, którą kochał, bardzo... To właśnie ona dała życie synowi, który przejmie fach ojca tak, jak ojciec przejął od dziadka, a dziadek od pradziadka. Klasyczna tragedia, kiedy to opłakuje się śmierć osoby, z którą niestety nie było dane być dłużej. Lepiej jak najszybciej uciec od tego wspomnienia i iść dalej... Narodziny syna na szczęście mają większą siłę przebicia...
Niestety czas nie pozwolił na więcej... A Azarchehr czując śmierć lada moment żałował jedynie, że nie miał tak dużego wpływu na świat, jak marzył mieć... Marzył o zostawieniu świata lepszym, niż zastał, a wybuch, którego nie przewidział przewróci to wszystko do góry nogami... Może tylko liczyć na to, że jego syn wykorzysta wszelką wiedzę przekazaną przez swojego ojca mądrze... Teraz los świata jest poniekąd w jego rękach...
Azarchehr mimo przyjęcia śmierci w otwarte ramiona nie mógł umrzeć... Wrócił na nowo. Ponownie otworzył oczy zastając... Ruiny. Pobojowisko, tumany popiołu, gruzu, trucheł, wszędobylski chaos i niemal absolutny brak pamięci... Jedynie urywki, które chyba wspominał wcześniej, nie pamięta... Pamięta natomiast swoje imię - Azarchehr herbu smoka, tak, pamięta swój herb i swoje imię, choć ani jedno ani drugie nie wywołuje żadnych emocji. Jego ciało jest smoliście czarne, a blizny i tatuaże zaczęły się żarzyć, a potem zmieniać niekontrolowanie w dym, co natychmiast przeraziło mężczyznę i wpadł w panikę (nie trzeba chyba mówić, że jego ciało było nagie). Nie mógł uwierzyć, że jednak żyje, a do tego czuje się silniejszy. Czuł, że powinien nie żyć, jednak nie rozumie, czemu żyje. Spojrzał w niebo i nie rozumiał niczego... Jak tylko minęło trochę czasu, żeby móc opanować własne ciało, to wstał i próbował uciec z tego przeklętego miejsca. Szukał kogokolwiek, kto mu pomoże, wskaże drogę, cokolwiek... Chaos w głowie i chaos przed oczami. Absolutnie dramatyczne przeżycie, którego nikomu się nie życzy...
Azarchehr obecnie stara się odnaleźć w obecnym świecie, podąża za migawkami, które siedzą w jego głowie bez ładu i składu w nadziei, że będzie w stanie zrozumieć, co się stało...
Perfekcjonista
Analityczny, inteligentny
Głodny wiedzy

Azarchehr od zawsze był głodny wiedzy. Całe jego życie było praktycznie nieustannym badaniem pewnych zjawisk, a dyplomacja pogłębiła głód informacji, co prawdopodobnie zostało i za drugiego życia.
Dijin jest osobą, która najpierw prowadzi dialog, a potem podejmuje drastyczne działania, przynajmniej najczęściej, bo wiadomo. Są wyjątki od reguły. Azarchehr jest również perfekcjonistą. Wszystko ma swoje miejsce, a wszelka jego twórczość, sposób prowadzenia majątku czy rozmowy zawsze musi doprowadzić do jak najlepszego efektu, a przynajmniej z takiego założenia zawsze wychodzi Dijin. Swoją drogą perfekcjonizm mężczyzny poskutkował wielką roztropnością, co sprawia, że jest bardzo analityczny, co doprowadza do rozwoju innych cech takich, jak inteligencja, przebiegłość, myślenie perspektywiczne. Nawet decyzje, które z pozoru podejmuje krótkoterminowo zawsze mają dalszy wpływ w przewidywaniach Azarchehra.



Umiejętności : Rasowe:
• Korzystanie z kryształów swojego żywiołu 1
• Napełnianie kryształów mocą żywiołu 1
• Wróżenie przyszłości 1
• Hipnoza 1
Dobrane:
• Perswazja 1
• Dyplomacja 1
• Specjalizacja: Naukowiec 1
• Specjalizacja: Zaklinacz 1
Moce :
• Płonące dłonie
• Uderzenie płomieni
• Tarcza Ognia
Dodatkowe Informacje :
• Ma amnezję.
• Jego tatuaże i blizny zdają się emitować ciepło
• Unika wszelkich używek, jedynie alkohol, kiedy sytuacja zmusza


Ostatnio zmieniony przez Azarchehr dnia 03.02.19 21:20, w całości zmieniany 5 razy
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 20:36

Podbijam do sprawdzenia. Mam nadzieję, że nie będzie tragedii Smile
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 20:45

Imię i Nazwisko. Zwłaszcza skoro byłeś w szlachcie rycerskie.
I nie pisz "Dawniej" bo imię i nazwisko ci zostaje. Możesz korzystać ze ksywy i sobie ksywkę napisać Janusz "Ksywa" Pantosiński, ale całość musi być bo muszę mieć na co zmienić ci nick (imię i nazwisko) Smile
Herbu smoka itd. się możesz na fabule przedstawiać Very Happy

KASTA SPOŁECZNA : Dawniej: Szlachta rycerska .... Obecnie mi tu brakuje

ZAWÓD | HOBBY : Dawniej: wynalazca/naukowiec i zaklinacz | dyplomata, okazjonalnie nauczyciel
Pisałam że Wynalazca/Naukowiec to to samo i zostaw Wynalazcę XD
To "okazjonalnie nauczyciel" też ciut dziwne... Zostajesz szlachcicem za zasługi. Nawet jeszcze przed byciem szlachcicem kiedy znajdowałeś czas na aż tyle rzeczy XD Dyplomata wszak doszedł jak dołączyłeś do szlachty dopiero ale still "okazjonalnie nauczyciel" - każdy może być okazjonalnie nauczycielem jak co jakiś czas o czymś opowie itd. Sokrates mógł być okazjonalnie nauczycielem w sumie xD
Nie rozwlekaj tej rubryki tak plox Very Happy konkretnie i nie rozwlekaj tak. Z czego twoja postać żyła i miała chleb, albo główne hobby acz to nie jest konieczne. Umiejętności ci to nie określa. Jak lubię śpiewać a jestem szynkarzem to nie dopisuje sobie: szynkasz, bard XD

MOCE - nie. Zapraszam do zapoznania się z działem Magia i Czary. Nie ma "żywioł ognia" - żywioł ognia to odmiana Mitycznych.. taka rasa xD
Władasz mocą Kryształu Ognia. Ale to nie o to chodzi... 3 czary masz wypisać xP 3 czary kryształu ognia Very Happy

CHARAKTER CHARAKTER CHARAKTER
wpisz w te trzy pola trzy słowa najmocniej opisujące charakter.
jest to zaraz nad ogólnym opisem charakteru


Iii jak mówiłam mimo żeś włóczęga to mocno osadziłeś postać i skoro była w szlachcie rycerskiej to wymagania są:
https://raashtram.forumpolish.com/t815-rody-szlacheckie
post z info o rodzie musisz założyć Smile


~Mavis
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 21:10

Chyba już poprawiłem, a wpis do szlachty już ogarniam Smile Przez okazjonalnego nauczyciela chodziło o to, że na przykład okazjonalnie przekażę komuś nieco wiedzy z danego zagadnienia czy opowiem historię z morałem Smile
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 21:12

Ok ale to równie dobrze możesz wymieniać masę innych hobby - dokarmianie ptaków itp.
Nie o to chodzi xD Hobby jest do konkretów. Np. Szlachcic który z racji na hobby poluje czy cuś Very Happy

~Mavis
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 21:14

Usunąłem nauczyciela zatem Smile
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 21:19

Po raz trzeci: Wynalazca i Naukowiec to to samo. Dosłownie to samo. Po prostu jedni wolą nazwę wynalazca, a inni naukowiec. XD
Azarchehr Agassi
Azarchehr AgassiArcyMistrz
Liczba postów : 91
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 21:20

Już xD Myślałem, że poprawiłem usuwając nauczyciela
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty03.02.19 21:51

Akcept.

~Mavis
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Azarchehr  Azarchehr Empty

Azarchehr

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Azarchehr Agassi
» Azarchehr Agassi
» Azarchehr Agassi
» Azarchehr Agassi
» Azarchehr Agassi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Męskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.