Raashtram PBF
Darray Kaell Q163nkp
Raashtram PBF
Darray Kaell Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Darray Kaell

Darray Kaell
Darray KaellMityczny
Liczba postów : 11
PisanieTemat: Darray Kaell  Darray Kaell Empty17.01.19 14:33

Darray  Kaell
Mityczny - Żywioł
Płeć :  ON
Stan Cywilny :  Kawaler
Wiek :  25 lat
Zawód / Hobby :  Zaklinacz
Wzrost i Budowa :  183 cm; Szczupły
Grupa :  -
Kasta Społeczna :  Mieszczanin  Wizerunek :  Callum Joanne
Muzyka :  (klik)
Dodatkowe Informacje :  • Nikomu nie mówi o swojej przeszłości.
• Jego właściwym żywiołem jest ziemia.
• Jego oryginalny tatuaż przypomina odwrócony trójkąt z odcięciem wierzchołka za pomocą linii, która zagina się poza obszarem figury. Innymi słowy wygląda jak alchemiczny symbol ziemi, jako żywiołu.
• Ma swój pamiętnik, który jednak trzyma zawsze przy sobie i z nikim się nim nie dzieli.
• Od wielu lat żyje na tym świecie sam.
Ambicja
Tajemniczość
Lekkoduch

Darraya można określić mianem niesfornego chłopaka, który jako lekkoduch spędza życie na samych przyjemnościach. Wiele razy uciekał przez okno od swoich kochanków, kiedy była kryzysowa sytuacja. Jako dziecko robił kawały dorosłym i kradł przekupkom jabłka ze straganów. Jako nastolatek był również nieznośny, chociaż zdecydowanie ujawniały się też jego uwodzicielskie skłonności. Wprawdzie jego seksualność składnia go raczej ku mężczyznom, nie przeszkadza mu to jednak w flircie z przedstawicielami każdej płci i każdej rasy. Mocno zainteresowany jest naukami o magii, która jest praktycznie podstawą całego Raashtram. Jako Mityczny chętnie zagłębia tajniki kryształów oraz historii całej krainy. To potwierdza jedynie jego ambicję, którą to także kieruje się w życiu. Prawdopodobnie ogółem może postępować dobrze ale czasami jednak skłania się ku dążeniu po trupach do celu, jeśli inne środki oczywiście zawodzą. Chętnie jednak podejmę naukę nowych umiejętności oraz chętnie ćwiczy magię, która jest przede wszystkim podstawą jego zawodu zaklinacza. Wbrew pozorom kiedy przychodzi czas pracy może być naprawdę mocno skoncentrowany i zdyscyplinowany. Doskonale zdaje sobie z zagrożeń, jakie nieść może nieostrożne posługiwanie się kryształami żywiołów. Kiedy jest do kogoś lub do czegoś przywiązany, potrafi dbać o daną rzecz lub osobę. Co jak co ale kochać to potrafi naprawdę całym sercem, o czym przekonało się kilku jego byłych kochanków. Kwestie zerwania z nimi są jednak tematem na zupełnie inną historię. To samo podejście ma do kwestii magii - kocha ją więc stara się ją poznać najgłębiej jak tylko będzie potrafił. Niektórzy twierdzą, że jest niepoprawnym badaczem, romantykiem o wielkim sercu, który jednak nie zawsze jest w porządku wobec osób, z którymi jest związany.
Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że nosi maskę, która ukrywa jego cierpienie. Rany, o których chce zapomnieć wciąć nie chcą się zasklepić i być jedynie bliznami przypominającymi o tym co już było.

Aparycja :  Darray od zawsze wyróżniał się nawet na tle innych Mitycznych. Ma raczej śniadą skórę, chociaż wokół jednego oka widać białą plamkę, która ciągnie się w kierunku włosów. Część jego włosów jest koloru białego a część to barwa brązowa, co od zawsze czyniło go na swój sposób wyjątkowego. Poza tym ma także heterochronię, jedna tęczówka jego oka jest w większej części biała a w mniejszej brązowa. Drugie oko jest z kolei całe brązowe. Nawet jego zarost ma podobny zestaw kolorów. W jego spojrzeniu można dostrzec pewnego rodzaju zadzior, który podparty jest przez ten jego szelmowski uśmiech. Zwykle ubiera się raczej typowo dla kasty mieszczan pośród Mitycznych. Stawia oczywiście bardziej na wygodę, chociaż nie zakłada czegoś co mogłoby wzbudzić większe plotki pośród jego sąsiadów. Jego tatuażem wskazujący na bycie Żywiołem znajduje się na plecach, chociaż trudno stwierdzić, który to tatuaż skoro ma ich zrobionych całkiem sporo na całym ciele. Nawet na twarzy ma kilka tatuaży.
Historia :  Nie wszystkim życie układa się tak, jakby się chciało. Niektórzy już od momentu, kiedy odrośli od ziemi zostali pozbawieni godnego życia. Darray nie miał wcale szczęśliwego dzieciństwa. Jego dom spłonął, kiedy miał ledwie pięć lat i zginęli jego rodzice. Nie uratował go żaden dorosły, a piętnastoletni chłopak, który użył kryształu wody, aby oczyścić drogę z płomieni i uratować płaczącego chłopca. W ten właśnie sposób, Darray trafił na ulicę, gdzie musiał nauczyć się przetrwania w ciężkich warunkach. I chociaż Mityczni dbali o swoich to jednak ulice miast są naprawdę duże, czasami nie widać biedy schowanej w zacienionych miejscach, gdzie szlachtą są członkowie karteli i gangów.
Kiedy chłopiec skończył dziesięć lat, został schwytany przez jeden karteli aby pracować dla nich jako informator. W końcu żaden dorosły nie zwróci uwagę na biedne dziecko, które stoi w pobliżu i chłonie każde słowo rozmowy. Nauczył się podsłuchiwania oraz dowiadywania się pewnych ważnych informacji, które mogły być użyteczne dla kartelu. Dla tej przestępczej organizacji pracowała również pewna szanowana zaklinaczka, która była znana zarówno ze swego wybitnego talentu, jak i surowego, wyjątkowo nieprzyjemnego charakteru. Dostrzegła ona jednak w Darray'u potencjał do bycia magiem. Przyjęła więc go na nauki dając mu szansę na lepsze życie.
Tak zaczął się kolejny etap życia chłopaka, rozpoczął on dla niej naukę a odpracowywał to dbając o czystość jej domu. Pod jej opieką dorastał znosząc jej krzyki, wyzwiska a nawet ciosy wymierzane prosto w twarz. Znosił upokorzenia sądząc, że tak powinno być, że ma być jej wdzięczny za to, że uratowała go z nędzy.
Kiedy osiągnął wiek szesnastu lat, był całkiem dobrze wyszkolony w używaniu kryształu żywiołu ziemi. Wyrósł na całkiem przystojnego chłopaka, chociaż o nieco nietypowej urodzie. Nie zmieniło to jednak zainteresowania jego osobą. Był pewien mężczyzna w jego życiu, dwudziestolatek, którego uczucia odwzajemniał. Nic dziwnego, że ich romans rozkwitł  a przez to powoli oddalał się od kobiety, która była jego pracodawczynią, opiekunką oraz przybraną matką. Kobieta ta jednak miała niebezpieczną cechę - była zazdrosna.
Darray chciał zamieszkać z nim i właśnie w dzień, kiedy oficjalnie miał z nim zamieszkać, był świadkiem zabójstwa, jakiego dokonała zaklinaczka na jego ukochanym. Przysiągł sobie, że zemści się na niej za wszystkie te lata upokorzeń i usilnego trzymania go przy sobie. Stało się to, kiedy miał dziewiętnaście lat. Zakradł się do jej pracowni i uszkodził jeden z kryształów, nad którym pracowała jego opiekunka. Nie musiał wcale długo czekać, po niedługim czasie domem wstrząsnął potężny wybuch. Jako, że Darray był jedynym podopiecznym zaklinaczki, to co z jej majątki nie ucierpiało, trafiło do niego. Młody mężczyzna wówczas przejął jej interes, sprzątnął gabinet, gdzie udało się odratować trochę sprzętu a za pozostałe pieniądze kupił pozostałe potrzebne narzędzia. I tak od sześciu lat pracuje w swoim domostwie jako Zaklinacz, z którego usług korzysta naprawdę wielu mieszkańców.
Umiejętności :  • RASOWE: kontrola żywiołu ziemi, przemiana w istotę ziemi, doskonałe korzystanie z kryształu ziemi, możliwość naładowania kryształu ziemi mocą. • WYBRANE: Rzemiosło: zaklinanie, przedłużone zaklęcia, używanie przedmiotów z kryształami, moce w walce
Moce :  - Wezwanie żywiołaka ziemi
- Deszcz meteorytów
- Kamienna skóra


Ostatnio zmieniony przez Darray dnia 06.02.19 18:17, w całości zmieniany 7 razy
Darray Kaell
Darray KaellMityczny
Liczba postów : 11
PisanieTemat: Re: Darray Kaell  Darray Kaell Empty17.01.19 16:35

@'Mavis De Andervell' lub ktoś z adminów, można sprawdzać Very Happy
Shinera Kahrastae
Shinera KahrastaeLykantropka
Liczba postów : 773
PisanieTemat: Re: Darray Kaell  Darray Kaell Empty17.01.19 17:28

Jestem wzruszona, że chciałeś mnie oznaczyć <3 xD

Ale nie. KP nie jest gotowa Smile Jeśli bierzesz wyższą Kastę Społeczną to sprawdź chociaż, jakie są wymagania proszę Smile Zwłaszca, żeś nie nowy gracz i wam o tym trąbiłam pitolion razy xP XD

Podbij jak pojawi się to wszystko, co ma się pojawić Very Happy
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Darray Kaell  Darray Kaell Empty06.02.19 19:13

Akecpt.

Robić: Kodeks, Ekwipunek, Reputacja, Relacje i Poczta
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Darray Kaell  Darray Kaell Empty

Darray Kaell

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Darray Kaell
» Ekwipunek Darray'a
» Poczta Darray'a
» Kodeks Darray'a Kaella
» Relacje Darray'a Kaella

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Postaciowo :: Męskie-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.