Raashtram PBF
Prognozy Pogody Q163nkp
Raashtram PBF
Prognozy Pogody Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Prognozy Pogody

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Prognozy Pogody  Prognozy Pogody Empty14.01.19 18:26

Nastało Deszczowe Lato
Lipiec 6501r. Nowej Ery
...i piękna pani odziana w suknię z kwiecia i pnączy, przeszła przez pola i łąki. Z każdym krokiem jej nogi rozpadały się coraz bardziej, aż w końcu upadła. Zapłakała nad swym losem. Wtedy pojawił się jeleń i poniósł ją w dal.

Lato

Prognoza Asgardu: Duszno i gorąco. Czasem pada deszcz. Noce gorace.

Prognoza Midgardu: Ciepło i duszno. Częste opady. Noce ciepłe ale nie za mocno.

Prognoza Utgardu: Śnieg topnieje w wielu miejscach. Temperatura koło 0 stopni. Kropi deszcz. Noce chłodne - woda zamarza.

Prognoza Helu: Dni gorące i duszne. Noce chłodne i deszczowe.

Mistrz Gry
Mistrz GryKonto Mistrzów Gry
Liczba postów : 771
PisanieTemat: Re: Prognozy Pogody  Prognozy Pogody Empty03.03.19 16:45

Nastało Upalne Lato
Sierpień 6501r. Nowej Ery
...ogień płonął niemiłosiernie trawiąc kolejne połacie lasów. Zwierzęta uciekały w popłochu tratując wszystko na swej drodze. Któż odpowiada za tę pożogę pytacie? Słońce...

Lato

Prognoza Asgardu: Niedawne opady zdają się zwykłym wspomnieniem. Pobliskie słońce grzeje mocniej, niż zwykle. Jest duszno i parno, może dochodzić do omdleń z tego powodu. Nocami jest nieco chłodniej, ale wciąż bez opadów.

Prognoza Midgardu: Skwar, który nastał po opadach szybko wysusza kolejne akweny. Jest duszno, a w dzień trudno wytrzymać na słońcu. Rzadkie, krótkie opady i tylko nocami.

Prognoza Utgardu: Wyjątkowo ciepłe lato. Choć śnieg nie stopniał, to warstwa jest wyjątkowo cienka, a temperatura jest na niewielkim plusie. W nocy czasami pada.

Prognoza Helu: W dni panuje zaduch, który jest nie do wytrzymania. Deszcz pada rzadko, głównie w nocy, które są niewiele chłodniejsze od dni.
Dni gorące i duszne. Noce chłodne i deszczowe.

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Prognozy Pogody  Prognozy Pogody Empty09.04.19 23:11

Koniec lata okazuje się deszczowy
Wrzesień 6501r. Nowej Ery
...boskie łzy obmywają świat z plugastwa i grzechu. Kapłani doszukują się zbawienia tam, gdzie ludność widzi życiodajną wodę...

Lato

Prognoza Asgardu: Pierwsza, poranna rosa jest niczym niecierpliwie wyczekiwany gość, który w końcu nadszedł. Słońce dalej grzeje, ale dzięki nieszczególnie intensywnym z początku opadom, które następują co kilka dni można je wytrzymać. W Asgardzie jest to wyjątkowo ciepły wrzesień, aczkolwiek i tutaj natura przygotowuje się do nadejścia zimy pokrywając ziemię coraz grubszym dywanem z pozłacanych liści.

Prognoza Midgardu: Liście na drzewach nabierają coraz więcej złota i czerwieni, coraz częstsze opady uzupełniają niedawno wysuszone akweny. Choć nadal jest ciepło, to głównie panuje wilgoć i miejscami jest to aż zdradliwe, bowiem powstają mniejsze rzeczki, w miejscach, w których niedawno ich nie było. W nocy może dochodzić do gwałtownych spadków temperatury, przy czym nadal jest ona na plusie.

Prognoza Utgardu: Ochłodzenie, które przyszło z początkiem września przyczyniło się do ponownego pokrycia ziem Utgardu kilkucentymetrową warstwą śniegu, chociaż na tych otwartych przestrzeniach wciąż jest go mniej. Temperatura w najcieplejszych momentach waha się koło 0, niemniej nie ma jeszcze mrozów. Wiatr chłodny, ale nie przenikliwie.

Prognoza Helu: Następuje nieznaczne ochłodzenie. Na szczęście nie panuje już zaduch prowadzący momentami do omdleń, w dodatku coraz częściej dochodzi do całodziennych opadów. Noce przyjemne, choć może dochodzić do przeziębień przy braku jakiegoś dodatkowego odzienia.

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Prognozy Pogody  Prognozy Pogody Empty

Prognozy Pogody

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Co się dzieje na świecie? :: Pogoda-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.