Raashtram PBF
Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Q163nkp
Raashtram PBF
Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty13.01.19 12:28

Jeśli jesteś zainteresowany/a, którąś z ról na forum, tym samym chcąc nas wspomóc w rozwoju i działaniu, to zapraszamy do zgłoszenia się.

Poszukiwane przez nas stanowiska i ich zajęcia:

- MG do eventów/misji
Prowadzenie różnych misji/eventów/wtyk jako MG (uproszczony system nie wymaga wiele pracy i pisania, jeśli ktoś nie ma na to czasu, a jeśli ma to można nieźle zaszaleć)

- J.Adminów do akceptacji KP
Osoby, które zapoznają się z systemem forum i będą mogły akceptować karty postaci graczy.

- Adminów od organizacji forum
Osoby odpowiedzialne za ogólne funkcjonowanie forum - mogą się zajmować różnymi rzeczami, albo ew. zgłaszać gdzie potrzebna jest pomoc. Pilnują systemu forum, fabuły, aktywności i ogólnego działania innych osób.

- Adminów od technicznych spraw
Forum to także ogłoszenia i inne bajery, które wymagają działania w Panelu Admina - niekiedy w kodach CSS itp.

- Moderatorów - Nadzorców
Osoby zaznajomione z zasadami i system forum. Pilnują, czy ktoś nie łamie zasad, czy ktoś nie ma gdzieś błędu i czy wszyscy dobrze się bawią - widząc "nudę" mogą nasyłać MG z eventami.

- J.Adminów od rekreacji
Odpowiedzialni za to by na forum zawsze coś się działo - konkursy, eventy, głosowania, zabawy itp. By ludzie ze sobą rozmawiali, by nikt nie przesiadywał sam w temacie itp.
Napisz jeśli masz pytanie lub chcesz się zgłosić
Uggumli Bloodjaw
Uggumli BloodjawCzłowiek
Liczba postów : 9
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty03.02.19 20:13

Piszę się na MG.
Anisa Anyare
Anisa AnyareMityczna
Liczba postów : 55
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty03.02.19 20:19

Piszę się na Admina od technicznych spraw
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty03.02.19 20:26

Najwcześniej jutro rzucę wam mały sprawdzian, kilka pytań i potem ew na okres próbny jak wszystko będzie git Smile

Po okresie próbnym, gdy uznajemy, że jest cacy, dostaje się posadę na stałe.

Od razu mówię, że należy zapoznać się porządnie z forum, ew. umieć się na nim odnaleźć - Admin techniczny musi wiedzieć o wiele więcej niż MG i umieć wszystko znaleźć, więc w wolnej chwili zacznijcie proszę ogarniać, to rozmowa pójdzie nam łatwiej Very Happy

<3
~Mavis
Suriel Vasselles
Suriel VassellesUskrzydlony
Liczba postów : 174
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty23.02.19 14:12

Zgłaszam się na MG!
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty23.02.19 15:08

Ok próbny okres dla MGów rozpoczniemy teraz - wszystko wyjaśniłam na discordzie, więc yolo Very Happy <3
Shader Kahrastae
Shader KahrastaeLykantrop
Liczba postów : 238
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty23.02.19 16:25

Zgłaszam się na MG/ Nadzorce polowań. <3
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty23.02.19 16:32

Dostajesz taki heh "okres próbny" (jakbyś mało polowań próbowała lol xD)
Dragomira Wręcemocna
Dragomira WręcemocnaCzłowiek
Liczba postów : 22
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty24.02.19 14:35

Chujowe Niesamowite konkursy i pomysły na łączenie graczy w pary w celu wspólnego pisania to moje drugie imię. Czy znajdziecie lepszych "J.Adminów od rekreacji" ode mnie? Możliwe, że tak, ale ja mam fajniejszy avatar.
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty24.02.19 14:44

Ok pogadamy o J.Adminach do rekreacji, a także jak by to wyglądało i okresie próbnym na discordzie Very Happy XD <3

<3 <3
Lyver Tionh
Lyver TionhWampir
Liczba postów : 58
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty25.02.19 20:45

Raashtram napisał:
Adminów od technicznych spraw
Forum to także ogłoszenia i inne bajery, które wymagają działania w Panelu Admina - niekiedy w kodach CSS itp.

Chętnie się zgłoszę do przerabiania szablonu i kodu forum oraz przy okazji grafik, jak mi lepsze wpadną do CSS ^^
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry  Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry Empty

Nabór Administracji, Nadzorców i Mistrzów Gry

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Raashtram szuka specjalistów w zawodach i nadzorców
» Pytania do Administracji i o Forum v1
» Lista Administracji i Rady Forum
» Konta NPC Mistrzów Gry
» Lista NPC Mistrzów Gry i NPC graczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Zasady gry i ogłoszenia :: Ogłoszenia od Adminów-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.