Raashtram PBF
Bestie Q163nkp
Raashtram PBF
Bestie Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Bestie

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Bestie  Bestie Empty10.01.19 20:55

Spis Treści Bestii
tutaj będzie spis treści Wink
Do każdej istoty można dodać informacje po spotkaniu na fabule!
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę A - C  Bestie Empty10.01.19 20:55

...
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę D - F  Bestie Empty10.01.19 20:56

...


Ostatnio zmieniony przez Raashtram dnia 10.01.19 20:56, w całości zmieniany 1 raz
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę G - I  Bestie Empty10.01.19 20:56

...
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę J - L  Bestie Empty10.01.19 21:00

Kalmut

Bestia metrowa, posługująca się tylko węchem i słuchem, zamiast ślepi ma czerwone, jarzące się narośle, które są sporo warte, bo jarzą się w pobliżu kryształów ognia; to niezwykle okrutny i agresywny drapieżnik, który atakuje wszystko co żyje;
Występowanie: Mieszka tylko w sferze Hel.
Odkryty przez: ...


Kot Calae

Średni; metr w kłębie; agresywny; Mocne strony: szybkość, lekkość, refleks, zwinność, zwrotność; ostre szpony; Słabe strony: nie potrafi się wspinać na drzewa, niegroźny ogon;
Występowanie: Dzicz Enchanty
Odkryty przez: Ethlinn Calae


Lew Morski

Długi na 3 metry, wysoki na maksymalnie metr; groźny, agresywny i niezrównoważony łowca morskich głębin;
Występowanie: zamieszkuje akweny wodne, a zwłaszcza Utgard; niekiedy mieszka też na bagnach.
Odkryty przez: ...


Ostatnio zmieniony przez Raashtram dnia 14.01.19 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę M - O  Bestie Empty10.01.19 21:06

Moloch

Wzrost od 2 do 4 metrów (te które spotkano); Ciągną do skupisk kryształów, uwielbiają je zbierać i otaczać się nimi; Twarda skóra niczym skorupa, miejscami stopiona z kamieniami; Miażdżą wszystko na swej drodze; Są powolne bardzo głupie.
Prowadzi MG


Ookami

Wzrostu przeciętnego konia. Skrzydełka po bokach pozwalają mu skakać i minimalnie szybować, by szybko przemierzać duże odległości. Łatwo go pokonać poprzez uderzenia w bok, gdy szybuje. Charakterystyka: Agresywne, bardzo terytorialne, stosują techniki ataku od góry, co sprawia, że jest niebezpiecznym przeciwnikiem w jego terenie, a nawet poza nim.
Występowanie: Utgard, Mroczna Przełęcz.
Odkryty przez: Aliel Njordson


Ostatnio zmieniony przez Raashtram dnia 14.01.19 22:19, w całości zmieniany 2 razy
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę P - S  Bestie Empty10.01.19 21:07

Panrekin

W kłębie dochodzi do okolicy 1,5 metra, długość zaś wynosi około 3-4 metrów. Silna szczęka, która zaciska się na ofierze z niewiarygodną siłą, gruba skóra, oraz długi ogon. Ograniczone ruchy na lądzie, gdyż jest bestią bardziej wodną niż lądową.
Występowanie: Utgard, okolice wód Atlantis I. Inne sfery do zbadania.
Odkryty przez: Aliel Njordson


Szablozęb

Masywna, potężna, niemal metrowa maszyna do zabijania z długimi kłami i ostrymi pazurami; samotnicy, żyjący niekiedy w parach;
Występowanie: lubią zimne klimaty, mieszkają głównie w górach wśród śniegów.
Odkryty przez: ...


Ostatnio zmieniony przez Raashtram dnia 17.02.19 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę T - W  Bestie Empty10.01.19 21:09

Wilczor Grizzly

W głębie do 2 metrów, a na stojąco dosięga niekiedy niemal 3 metrów; terytorialne, zaborcze i groźne bestie, których lepiej nie zaczepiać, gdy mają młode lub szykują się do polowania; to samotnicy;
Występowanie: mieszkają głównie w Asgardzie, Midgardzie i Utgardzie.
Odkryty przez: ...
Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: zwierzyna na literę X - Z  Bestie Empty10.01.19 21:09

...
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Bestie  Bestie Empty

Bestie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Bestie-Zwierzyna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Spisy i księgi :: Bestiariusz-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.