Raashtram PBF
Kalendarium Q163nkp
Raashtram PBF
Kalendarium Q163nkp
Witaj mój Panie
Jeśli tylko zapragniesz, świat Raashtram stoi przed Tobą otworem. Może zechcesz zostać mym Władcą? Nie obawiaj się, jeśli władza to nie to czego szukasz, to możesz przewodzić szlacheckiej rodzinie, prowadzić lokalny biznes, albo może... poszukasz miłości? Jeśli to za mało to mój brat próbuje imponować kobietom swymi wyczynami i przygodami, więc możesz jego wysłuchać.
Och... wybacz o Pani
Twa uroda onieśmiela nawet tak dzielnego rycerza, jak ja. Chcesz posłuchać o mych wyczynach? A może sama poszukujesz przygody? Moja siostra opowiada o spokojnym życiu poświęconym rodzinie i pracy, ale dla mnie życie to przygody! Odkrywanie nowych stworzeń, badanie każdego zakamarka Raashtram i świata poza nim! Walka z piratami, potworami i innymi stworami, które zagrażają tym ziemiom! Nie zwlekajmy dłużej, znalazłem już idealne miejsce na naszą wspólną przygodę.
 

Share

Kalendarium

Raashtram
RaashtramDusza Świata Raashtram
Liczba postów : 1658
PisanieTemat: Kalendarium  Kalendarium Empty10.01.19 0:11

Kalendarium
189r. Starej Ery - zapiski mówią, że to wtedy odnotowano pojawienie się wielkiego węża.

0r. Nowej Ery - rozpoczął się nowy krąg ewolucji i zasiedlania wysp; od małych żyjątek mieszkających w zbiornikach wodnych, do dzisiejszych ras i wielkich miast.

1000r. Nowej Ery - okiełznanie portali i powstanie pierwszych statków. Zaczynamy podróżować, rozkwit kultury i rzemieślnictwa, może w niektórych strafach lekka zmiana wierzeń.

6499r. grudzień NE - wielki wybuch w Szarej Fortecy, upadek Atlantydy, migracja Atlantów do Asgardu i pojawienie się wielkiej szczeliny wpływającej na życie w Raashtram.

Sierpień 6500 - Szok wstrząsnął mieszkańcami Avalonu, gdy szanowaną członkinię tego zacnego społeczeństwa, Altheę Meandro, znaleziono zamordowaną w parku niedaleko jej własnego domu!

Luty 6501 - Tajemniczy zgon Władczyni Atlantów. Władczynię zabito w niezwykle podobnych okolicznościach, co zmarłą Władczynię Widm. Strach obleciał wszystkie sfery. Który Władca będzie kolejny?

4 Kwietnia 6501 - Wylde Hunt postanawia porzucić koronę na rzecz ochrony swego ludu z powodu ciągłych ataków Cieni. Zostaje Generałem.

17 Maja 6501 - Ognie w świątyni Tytanów zapłonęły i przemówiły do Kapłanów. Władczyni Merida The Valkyrie została wezwana do służby Bogom. Odstąpiła koronę i została Arcykapłanką.

Czerwiec 6501 - Tego samego miesiąca zaginęła Władczyni Demonów, a nieco później Władca Mitycznych. Panika narasta.

10 Lipca 6501 - Ta data na zawsze wyryje się w pamięci mieszkańców Raashtram. Gigantyczny cień o rozmiarach wielkiego Molocha, z potężnym kryształem Ciemności, zaatakował Mournhold, stolicę Widm. Nim udało się odparować atak, połowa miasta legła w gruzach. Teraz to prawdziwe "miasto duchów", gdyż straty były katastrofalne. Brak Władcy, rządu i gotowych do obrony wojsk sprawił, że przetrwanie Widm stoi pod znakiem zapytania. Czy pojawi się wybawca?
Ty również możesz tu zaistnieć!

Kalendarium

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Raashtram PBF :: Organizacja :: Co się dzieje na świecie? :: Fabuła i Zadania-

Forum Raashtram nazwę ma ku czci Flamberga,
jest jednak autorskim dziełem twórców forum.
Zawartość Raashtram należy do twórców i graczy,
z kolei większość grafik, kodów itp. nie jest naszego autorstwa.